Windows 10 nvlddmkm dosyası bilgisayarda gözükmüyor

MustafaSahin

Decapat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Arkadaşlar olay görüntüleyicisinden fotoğrafta gördüğünüz gibi yaklaşık 500 kere 1 saat içinde nvlddmkm hatasını aldım. İnternette çözümlere baktığımda Windows 10 Drivers klasöründeki nvlddmkm.sys dosyasıyla ilgili bir şeyler yapmaktı. Fakat bilgisayarımda öyle bir dosya bulunmuyor.(Bilgisayarıma yaklaşık 1 hafta önce format attım. Driverlar güncel, gereksiz program yok)
Format atmadan önce de bu hatayı alıyordum bu ve başka nedenlerden dolayı formatladım. O zaman dosya var mıydı bilmiyorum.
  1. Bu dosyayı internetten alıp aynı yere kopyalasam bir sıkıntı çıkar mı?
  2. Hatayla karşılaştığında yeniden başlat ayarını kapattığım için sıkıntı çıkar mı?

nvlddmkm hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yel değirmenine savaş açmış Don Kişot gibisin. Neye karşı savaştığın, ne yapmaya çalıştığın bile belli değil.

Hata dediğin bir mavi ekran ise ve bunu sürekli alıyorsan ekran kartını değiştireceksin. Donanımsal sorunu yazılımsal yolla bir yere kadar çözersin...

Galiba anlatmak istediğimi anlatamadım.Bilgisayarım daha hiç mavi ekran hatası vermedi.Olay görüntüleyicisine bir girip bakayım sistem durumu nasıl diye düşündüm ve girdiğimde bu hatayla karşılaştım.Araştırdım mavi ekrana sebep olabiliyormuş o yüzden çözmek istedim.Ekran kartım yeni geldi sorun yok dediler ama ne kadar düzgün bakmışlardır bilmiyorum.Ben evde testleri yapıyorum internetten araştırıp daha bir sorun göremedim...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı