Windows 10 Pro yanlış lisans anahtarı

Yorgun_mermi

Centipat
Daha fazla  
Lazımbana. Com'dan Windows 10 Pro lisans anahtarı aldım e posta olarak ürün anahtarı bana iletildi ama gönderen şahıs 2 defa gönderse de aynı hatayı aldım "başkası tarafından kullanılıyor"
Intel i5 10400F.
MSI B460M-A PRO.
1660 Ti.
550W.
8x2 RAM.

Lazımbana. Com'dan Windows 10 Pro lisans anahtarı aldım e posta olarak ürün anahtarı bana iletildi ama gönderen şahıs 2 defa gönderse de aynı hatayı aldım "başkası tarafından kullanılıyor"
Intel i5 10400F.
MSI B460M-A PRO.
1660 Ti.
550W.
8x2 RAM.

Dolandırılmış olabilirsiniz kaç TL'ye aldınız ucuzsa zaten almamanız gerekirdi geçmiş olsun.

Lisans anahtarını e posta ile göderdiler gönderen kişi sahış ona yazdım ve bir daha kod yolladı aynı hatayı tekrardan aldım bir daha yazdım ve hala cevap vermedi.

Fiyatı ne kadardı?

Lisans anahtarını e posta ile göderdiler gönderen kişi sahış ona yazdım ve bir daha kod yolladı aynı hatayı tekrardan aldım bir daha yazdım ve hala cevap vermedi.
Sorun çıkartamaz. Siz kullanmış olsaydınız öyle bir hata vermezdi. OEM keyler sadece tek sistemde çalışır. Eğer yenisini gönderirse hızlıca deneyin.

Burada özelden konuşma yok mu?

Sanırım özel bir konuşma yapılamıyor isterseniz medyadan ulaşabilirsiniz.
Arkadaşlar YouTube'da yayınlanan programsız etkinleştirme videoları ile farklı bir lisans anahtarı ile Windows'u etkinleştirdim bir sorun çıkar mı herkesin girdiği bir kod sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı