Windows 10 Pro "Yüklü Ses Aygıtı Yok" Hatası

Cengizmanager55

Centipat
Arkadaşlar PC me Windows 10 Pro yükledikten sonra 'Yüklü Ses Aygıtı Yok' sorunuyla karşılaştım. Sürücü yüklerken HDA Audio bus sürücüsü gerekli diye bir hata verdi.

Bu konuda bana yardımcı olursanızçok memnun olurum.

1569333637063.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PC me Windows 10 Pro yükledikten sonra 'Yüklü Ses Aygıtı Yok' sorunuyla karşılaştım. Sürücü yüklerken HDA Audio bus sürücüsü gerekli diye bir hata verdi.

Bu konuda bana yardımcı olursanızçok memnun olurum.

Eki Görüntüle 441481
Neden SoundMAX? Realtek varken.. Sisteminizi yazarsanız daha iyi olur. Masaüstü veya laptop ise özelliklerini yazar mısınız?

Realtek HD Audio Driver yüklediniz mi? En kötü ihtimalle windows güncelleştirmelerinin hepsini gerçekleştirin. Sorun çözülecektir. Başka bir sorum da kasanın içini açtınız mı hiç?
Windows güncellemesi yaptım ama sorun devam ediyor. Realtek Hd Audio denedim yüklemeyi yaptığı helde hoparlörümdeki x (Yüklü ses çıkış aygıtı yok) işaresti devam ediyor.

Windows güncellemesi yaptım ama sorun devam ediyor. Realtek Hd Audio denedim yüklemeyi yaptığı helde hoparlörümdeki x (Yüklü ses çıkış aygıtı yok) işaresti devam ediyor.
Kasanın içini daha önce açtınız mı? Ve aygıtlar ve yazıcılar bölümüne gidip baktığınızda hoparlörünüzü orada görebiliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı