Windows 10 Pro'dan Windows 7'ye geçilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar ben 3-4 yıldır Windows 10 Pro kullanıyorum. PC'nin orijinal Windows sürümü Windows 7'ydi ve son zamanlarda PC açılırken beyaz ekran verip duruyor, acaba Windows'tan dolayı mı ve Windows 7ye geçersem PC daha mı hızlanır yoksa yavaşlar mı?

Windows 7 artık desteklenmeyen bir işletim sistemi, yani pek uygulamayı kullanmak bile ya imkansız ya da eski sürümlerini bulmanız lazım.

Arkadaşlar ben 3-4 yıldır Windows 10 Pro kullanıyorum. PC'nin orijinal Windows sürümü Windows 7'ydi ve son zamanlarda PC açılırken beyaz ekran verip duruyor, acaba Windows'tan dolayı mı ve Windows 7ye geçersem PC daha mı hızlanır yoksa yavaşlar mı?

Hocam sistem özellikleriniz nedir Steam ve Discord gibi yeni uygulamaları kullanıyor musunuz bunları söylersen daha kolay yardımcı olabiliriz.

Windows 7 desteği kesti bir güncelleme alamazsın güvenlik sorunları yaratır ama kapalı sistem kullanıyorsan geçebilirsin evet PC hızlanır, Windows 7'ye geçeceksen kırpılmış küçültülmüş Windows 7 bulup ona geç, imkanın olunca da PC'yi değiştir.

PC'nin açılırken beyaz ekran vermesi sorununu belki formatla çözebilirsin. Ayrıca evet Windows 7ye geçiş yaparsan sistemin biraz daha hızlanabilir ama günümüzde çoğu uygulama Windows 7'yi desteklemedigi icin sorun cıkarabilir.

Onun yerine Linux kurulmak daha iyi olacaktır. Windows 7 hiçbir şey kurulmuyor artık.

Orijinal Windows 10 lisansı varsa hiç bir şekilde geçilmez,son gelen güncellemeyle ağırlaştırılmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı