Windows 10 Radeon Software erişim hatası kullanıcı izni

yusa_alagoz

Centipat
Daha fazla  
st.png
Beyler merhabalar;

Bilgisayarda Radeon Software yazılımı güncellemeye çalıştım. Fakat sürekli hata verdi. Birkaç defa tekrar denedikten sonra yine hata verince vazgeçtim. Fakat bu seferde Windows sürekli uygulamaya erişilemedi bulunamadı izniniz olmayabilir gibi hatalar veriyor. Aygıt yöneticisine giremiyorum. Uygulama yükleyip veya silemiyorum. Windows'u sıfırlamak istedim istenmeyen hata oluştu diyor. Kayıt defterini sildim hata hala devam ediyor. Sürekli olarak resimdeki hatayı alıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Hata veren rufus farklı bir program, os imaj dosyası hazırlarsın onunla. Radeon ile bir alakası yok. Güvenli modda başlatıp dosya yoluna giderek silmeyi deneyebilirsin.
Bu da olmazsa usb ile format atsan iyi olur. Windows dosyalarına hasar vermiş olabilirsin

Gizli yönetici hesabı ile denemenizde fayda var.
1- CMD'yi yönetici olarak başlat.
2- şu kodu gir;

Kod:
net user administrator /active:yes

3- Bilgisayarı yeniden başlat
4- Gelen hesap ile girip uygulamayı başlatmayı dene.

İyi günler.

Sistem geri yüklemeyi denedin mi ? Yani demek istediğim hata vermediği zamana döndürebilirsin eğer yedek aldıysa sistem.

Ayrıca yeni kullanıcı hesabı açıp deneyebilir misin ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı