Windows 10 RAM kullanımı nasıl düşürülür?

Hocam o rehberdeki paket UWP uygulamaları, Update ve şifre ekranını devre dışı bırakıyor. Bunları kullanıyorum.

Windows Update'i yapmak için, varsayılana döndürme ayarı var. Şifre girme ekranını kullanıyorsanız, sakın yapmayın. Şifre giremez ve Windows'u açamazsınız diye biliyorum. En iyisi, Mem Reduct yükleyin ve görün.

Hocam o rehberdeki paket UWP uygulamaları, update ve şifre ekranını devre dışı bırakıyor. Bunları kullanıyorum.
Windows 10 Debloater onları ellemeden kaldırır. Onu yapabilirsiniz. Debloat: gereksizlerin kaldırılmasıdır. Dediğim kişi ise bu işle uğraşıyor.

Windows Update'i yapmak için, varsayılana döndürme ayarı var. Şifre girme ekranını kullanıyorsanız, sakın yapmayın. Şifre giremez ve Windows'u açamazsınız diye biliyorum. En iyisi, Mem Reduct yükleyin ve görün.
Hocam Mem Reduct'ı indirdim baya ram kullanımı düştü fakat güvenlik konusunda şüphelerim var. Siz hiç denediniz mi?

Hocam Mem Reduct'ı indirdim bayağı RAM kullanımı düştü fakat güvenlik konusunda şüphelerim var. Siz hiç denediniz mi?

Bir zararı yok. Az önce konu açıldı, mesajlarıma bakabilirsiniz:

Ram konusuna takıntılı olanlara Wise Memory Optimizer kullanmalarını tavsiye ederim sistemi yormadan arka planda tatlı tatlı çalışan bir yazılımdır kendisi.
ayarlarından başlangıcta çalıştırı açıp belirli boyutu veya zamanı ayarlayarak ram konusunda içiniz rahat edebilir.

Geri
Yukarı