Çözüldü Windows 10 Rastgele reset atma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 sistem gunde en az bir kere reset atma sorunu var. Ancak bu degişiyor bazen 2 gun oluyor, bazen direkt PC acılısta oluyor ama ne olursa olsun reset atıyor. Bunun bir çözümü var mı acaba? Temiz yükledim Microsoft sitesinden indirdim, crack kullanmadım ancak sürekli reset atıyor.

Not: Şu an Windows 7'ye geri döndüm tekrar ben.
  • AMD A10 7870k
  • 8GB RAM 2400MHz
  • Asus RX 470 4GB
  • VX500 W PSU
  • 120GB SSD
  • 500GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yok sadece bu kadar yazıyor marka olarak vs var sadece.

Mesala benim sistem Sniper Ghost Warrior 3 oyunuda bilene Windows 7 ve Windows 10'da bazen sistem oyunu açınca her 5 dk bir kendini resetliyordu ancak 3. reset attı zaman anakart BIOS kendini sıfırlamıştı.

Şuan Windows 10 1803 yüklü tam olarak 5 gündür kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadı. Technopat sitesinden indirdim. Reset falan atmadı. Performansı gayet guzel. Eger boyle sorunları olan varsa Windows 10 1803 sürümüne geçebilirler. Sorunum çözüldü.

Yok sadece bu kadar yazıyor marka olarak vs var sadece.

Mesala benim sistem Sniper Ghost Warrior 3 oyunuda bilene Windows 7 ve Windows 10'da bazen sistem oyunu açınca her 5 dk bir kendini resetliyordu ancak 3. reset attı zaman anakart BIOS kendini sıfırlamıştı.

Şuan Windows 10 1803 yüklü tam olarak 5 gündür kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadı. Technopat sitesinden indirdim. Reset falan atmadı. Performansı gayet guzel. Eger boyle sorunları olan varsa Windows 10 1803 sürümüne geçebilirler. Sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı