Windows 10 Red Alert 2 Action Not Supported Hatası

Ibanez777

Hectopat
Daha fazla  
2 aydır Windows 10 kullanıyorum. Geçen nostalji olsun diye Red Alert 2'yi yüklemek istedim ancak yükleme olmadan attım ve "Action Not Supported" hatası geldi. Direct 2008 dahil bütün directx serilerini yükledim yine olmadı. Çalıştır komutuyla Dxdiag yazıp directx yük mü, değil mi onu da kontrol ettim. Şu anda directx 12'yi kullanıyor. İnternette epey bi arama yaptım kimsenin böyle bir sorunla karşılaştığını görmedim.:kızgın::kızgın: Yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen yardım edin.

Buradaki sorunda aynı ve çözüm bulunamamış duruyor. Ancak son mesaja bakabilirsiniz sayfa 2'deki. Bu arada o kişi Windows 7 kullanıcısıymış. Bakabilirsiniz.
Oyununuz orijinal ise Origin tabanlı olabilir. (Command & Conquer Ultimate Collection) Destek bölümünden yardım alın.

Valla hocam öncelikle söylemeliyim ki oyun orijinal değil.Ama benim bilgisayara nice orijinal olmayan oyun yüklendi bir sıkıntı yaşamadım.Daha önce Windows 7 yi kullanırken ben bu oyunu kurdum oynadım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Söylediğiniz kişinin daha önce yazılarını okudum DirectX sorunu yüzünden oyunu kuramıyor. Lakin o kişide çok uğraşmış ama sonuç alamamış. Yinede ilgin için teşekkür ederim. Başka yapabileceğim birşey varsa yardımınızı beklerim.

Hala bir yardım bekliyorum lütfen yardım edin:kızgın:

Windows 10'da Red Alert 2 çalışıyor. Bu videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Windows 7'de Red Alert 2'yi çeşitli modifikasyonlar yaparak çalıştırmıştım. Windows 8.1'e geçtiğimde ve daha sonra 10'a geçtiğimde oyunu açabilmiş olsam da oyun son derece kasıyordu ve takılmalar oluyordu. Bu yüzden oynayamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı