Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Mistyr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 13B
1809 sürümün kullanıcı dosyalarını sildiği ve Microsoft'un güncellemeyi geri çektiği doğru mu?

Bazı kullanıcıların dosyaları silindi ama Belgelerim altında yer alan. Evet, güncelleme şu an duraklatıldı.

Linux Mint dual boot yeni kurmuştum, acaba güncelleme yapsam GRUB'u siler mi, uğraştırır mı?
İSOile yükseltme yaptım Grub sorunu olmadı.

Windows 10 Ayarlar karmaşasından ve önyüklü gelen uygulamalardan nefret ediyorum. Yazı işleme motoru Ubuntu ve MacOS gibi sistemlerden sonra çok berbat duruyor.

Keşke kurmasaydım.. ısınmalar başladı bildirimler gözükmüyor, başlangıçta takılmalar, başlangıçta donmalar, tavsiye etmiyorum sıkıntılı sürüm bu zaman kadar tüm w10larda bile böyle sorunlar çekmedim

H

Hayır bağlantım kablolu.

Bir önceki sürüme nasıl dönebilirim?
Yönetici hesabıyla Windows 10’da oturum açtığınızdan emin olun. Ayarlar uygulamasını açın ve Güncelleme ve Güvenlik ayarlarına gidin. Kurtarma sekmesini seçin ve Windows 10’un önceki sürümüne geri git’e gidin. ‘Başlayın’ ı tıklayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı