Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Mistyr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 13B
Daha stabil ama yine her zaman ki gibi her sistemde aynı çalışmıyor. Bazı makinalarda sebebinin ne olduğunu bilmediğim sürekli işlemciyi %100 kullanma sorunu yaşatıyor ve bu makinaların bazıları BIOS güncellemesi sonrası düzeldi bazılar güncellemeye rağmen aynı bazıları ise BIOS desteği kesildiği için güncelleme yapamadım. Genel olarak daha iyi diyebilirim ama daha iyisi de olabilirdi görsellik kurcalaması yerine sadece STABILITE odaklı bir sürüm çıkartsalar çok daha iyi olacak.

Şu an kullanan arkadaşlar , 1809'dan memnun musunuz? Oyunlarda sanki FPS düşüşleri var gibi geldi. Tekrar 1709'a geri dönsem mi kararsız kaldım.

Şu an kullanan arkadaşlar , 1809'dan memnun musunuz? Oyunlarda sanki FPS düşüşleri var gibi geldi. Tekrar 1709'a geri dönsem mi kararsız kaldım.
Ben değilim açıkçası. PC boştayken bile CPU kullanımı %4 den aşşağı inmiyor. Mesela oyundayım oyun %40 CPU kullanıyo gözüküyor ama Genel CPU kullanımı %80 lerde. Ve PC masaüstünde kasıyor gibi yavaş çalışıyor gibi. SSD olmasına rağmen

Bende sıkıntı yok hocam. Sadece düzenli bakımlarını yap. Güncellemeleri yükle.
Ben değilim açıkçası. PC boştayken bile CPU kullanımı %4 den aşşağı inmiyor. Mesela oyundayım oyun %40 CPU kullanıyo gözüküyor ama Genel CPU kullanımı %80 lerde. Ve PC masaüstünde kasıyor gibi yavaş çalışıyor gibi. SSD olmasına rağmen
Hocam sürücüleriniz güncelmi? Virüs taraması ve temizlik bakımlarını yapıyormusunuz?

Bende sıkıntı yok hocam. Sadece düzenli bakımlarını yap. Güncellemeleri yükle.

Hocam sürücüleriniz güncelmi? Virüs taraması ve temizlik bakımlarını yapıyormusunuz?
Her şeyim güncel. CCleaner ile temizlikte yapıyorum. SSD yazma hızı çok düşük benim ve ayrıca sağlık seviyesi de düşük bu yüzden yapıyor olabilir mi ? Sistemim iyi olmasına rağmen yavaş çalışıyor masaüstünde. Hele ki Chrome daha da kasıyor. Mozilla kullanmak zorunda kalıyorum. Hatta mesela bende internet tarayıcıları baya geç açılıyor hepsini denedim.

Dosya Ekleri

• 20190114230621_1.jpg
    20190114230621_1.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 42
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı