Windows 10 Rocket League siyah ekran

İşletim sistemi
Windows 10

arthurmorgan0

Hectopat
Ben Windows 7'den 10'a geçtim, sonra Rocket League indirdim, tıkladım siyah ekranda kaldı. Ondan 1-2 hafta sonra Windows 7'ye geri geçtim, o zaman oyun açıldı. Sonra yine Windows 10 geçtim, açılmadı. Videoda sorunlara baktım, ekran kartı güncellemesi dediler, yaptım olmadı. Yani neden Windows 7'de açılıyor da 10'da açılmıyor?

Rapor oluşturun.

Ben Windows 7'den 10'a geçtim, sonra Rocket League indirdim, tıkladım siyah ekranda kaldı. Ondan 1-2 hafta sonra Windows 7'ye geri geçtim, o zaman oyun açıldı. Sonra yine Windows 10 geçtim, açılmadı. Videoda sorunlara baktım, ekran kartı güncellemesi dediler, yaptım olmadı. Yani neden Windows 7'de açılıyor da 10'da açılmıyor?

Oyun için gerekli olan programları indirdiniz mi?

Mustafa bey drıverlerinizi güncel ve doğru olduğunu bakın. Güncel ve doğru drıverler yüklü değilse elle yükleyiniz tek tek. Ayrıca sistemin düzgün çalışması için gereken programlar yüklü mü bir bakınız. Yoksa yükleyip tekrar denemeniz PC'yi yeniden başlatıp.

Oyun için gerekli olan programları indirdiniz mi?

Kanka Epic Games'ten indirdim. Windows 7'de de 10'da da yani öyle, bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Mustafa bey drıverlerinizi güncel ve doğru olduğunu bakın. Güncel ve doğru drıverler yüklü değilse elle yükleyiniz tek tek. Ayrıca sistemin düzgün çalışması için gereken programlar yüklü mü bir bakınız. Yoksa yükleyip tekrar denemeniz PC'yi yeniden başlatıp.

İmzada görüyorsunuz. Güncellendi ama özel kurulum da yaptım. Elle yüklemeyi ve program kısmını anlamadım.

Cihaz adı DESKTOP- İşlemci Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2.53GHz 2.53 GHz Takılı RAM 6,00 GB (kullanılabilir: 5,68 GB) Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Geri
Yukarı