Windows 10 "run.vbs" hatası

Güvenli moda al diye zaten demedim işlemi. Dediklerimi doğru yaptıysan açılırdı normal şekilde.
[Çözüm] Windows 8.1 ve Windows 10 Güvenli Moda Nasıl Girilir?

fdasfdsaf.jpg

Bu şekilde işaretlersen güvenli moda girer.

ctrl alt del yapın ust menuden dosya yeni gorev calıştıra tıklayın oraya explorer yazın normal bir sekilde masa ustunuz gelecektir

tamam normal acılıyor bu sekilde ama her seferinde bunu yapmak gerekiyor simdi kalıcı cozumu bulmak lazım :)

ismim mustafa neden sordunuz?
ve pc yi explorer yazarak normal acabiliyorum ama her seferinde bunu yapmam gerekiyor buna bi cozum bulabilirmiyiz?

ismim mustafa neden sordunuz?
ve pc yi explorer yazarak normal acabiliyorum ama her seferinde bunu yapmam gerekiyor buna bi cozum bulabilirmiyiz?
sorun giderilmistir tekrar özetliyorum siyah ekranda kaldıgında ctrl +alt +del tuslarına basın görev yöneticisini açın sol ust menuden dosya sekmesine basın yeni görev çalıştırı açın saçılan satıra explorer yazın tamamı tıklayın bilgisayarınız normal bir sekilde açılacaktır sonra dll fixer programını yukleyin yanlız dikkat edin full surum indirirken virus yemeyin torrentz.eu dan aratıp torrentden indire bilirsiniz aramada 3 prg nin bir oldugu bi paket var cclean dll fixer ve tuneup olanı indirin ben yukledim sorunsuz sonra dll fixer ile taratın ve yeniden baslatın sorun tamamen cozulmustur saygılarımla.

Güvenli moda al diye zaten demedim işlemi. Dediklerimi doğru yaptıysan açılırdı normal şekilde.
[Çözüm] Windows 8.1 ve Windows 10 Güvenli Moda Nasıl Girilir?

Eki Görüntüle 148271

Bu şekilde işaretlersen güvenli moda girer.

Murat hocam resimdeki gibi yaptım. Normalde güvenli moda geçmesi gerekiyordu ama geçmedi. Aynı hata yine çıkmıştı. Siyah ekranda kalıyordu. Formatlamak zorunda kaldım. Ama çalıştıra explorer yazıp denemek aklıma gelmedi açıkçası. Yine de herşey için teşekkür ederim, yine aynı sorunla karşılaşırsam bunu uygularim muhakkak. Saygılar, iyi çalışmalar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı