Windows 10 SA:MP Lost Connection Hatası!

drambuient

Centipat
Oyuna giriş yapabiliyorum giriş yaptıktan sonra ise tüm sunucularda bu hata ile karşılaşıyorum. Sistem sağlayıcım Windows 10, CSGO vb. oyunlarda herhangi bir internet problemi - kopması yaşamıyorum. SA:MP´a giriş yaptığımda oyun içerisinde 2-3 dakika vakit geçiriyorum sonra bu hata ile karşılaşıyorum. Özellikle alt+tab attığımda oluyor bu durum. Bir diğer durum ise alt+tab´lar çok geç, CSGO´nun alt tabları bile daha hızlı.

Ekran Alıntısı.PNG

Oyunda 1-2 dakika durabiliyorum.

-> Sanırım internetim kopuyor saniyelik, ama bu kopmalar olsaydı CSGO tarzı oyunlardan da düşmem gerekmez miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna giriş yapabiliyorum giriş yaptıktan sonra ise tüm sunucularda bu hata ile karşılaşıyorum. Sistem sağlayıcım Windows 10, CS:GO vb. oyunlarda herhangi bir internet problemi - kopması yaşamıyorum. SA:MP´a giriş yaptığımda oyun içerisinde 2-3 dakika vakit geçiriyorum sonra bu hata ile karşılaşıyorum. Özellikle Alt+Tab attığımda oluyor bu durum. Bir diğer durum ise alt+tab´lar çok geç, csgo´nun Alt Tab'ları bile daha hızlı.

Eki Görüntüle 413476

Oyunda 1-2 dakika durabiliyorum.

-> Sanırım internetim kopuyor saniyelik, ama bu kopmalar olsaydı CS:GO tarzı oyunlardan da düşmem gerekmez miydi?

Çözebildin mi?

Geri
Yukarı