Windows 10 sadece güvenli modda açılıyor

GenoxS

Hectopat
Arkadaşlar Samsung NP350E5C bilgisayarımda sabah kardeşim oyun oynarken birden donmuş ve ne yaparsa yapsın düzelme mış. O da fişi çekmiş şimdi bilgisayarın açma tuşuna basıyorum Samsung yazısı geliyor onarım hata falan bir şeyler yazıyor sonra siyah ekranda kalıyor ve fanlar çalışıyor. Birkaç araştırmadan sonra güvenli modda açıldı ama normal şekilde açılmıyor ne yapmalıyım?

En iyi duruma getir bölümünü deneyebilirsiniz. Bende başka bir sorunda işe yaramıştı.

1623096077065.png

Şu yöntemleri dene olmazsa formatlarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu yöntemleri dene olmazsa formatlarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ya benim sorun sürekli güvenli modda çalışması değil ama genede nasıl formatlıyacağımki bu halde?

Ya benim sorun sürekli güvenli modda çalışması değil ama genede nasıl formatlıyacağımki bu halde?

Ayarlar yerinden güncelleme ve güvenlik yerine gelin. Soldan kurtarma yerine gelin. Bu bilgisayarı sıfırla tuşuna tıklayın. Size verilen seçeneklerden istediklerinizi seçtikten sonra sıfırlama başlar.

USB ile yapamazsanız sıfırlayabilirsiniz.

USB ile format atma.

Yeni konular

Geri
Yukarı