PC sadece güvenli modda açılıyor

Furkantmz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sebebini bilmediğim bir şekilde sistem açılmıyor. Başlama ekranında altta daire dönüyor, sonraki hoş geldiniz ekranına gelmeden ekran sinyali gidiyor ve kapanıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. BIOS'a vesaire sorunsuz girebiliyorum. Sadece güvenli modda giriş yapabiliyorum.

Format atmayı denedim, aynı şekilde en son aşamaya geldim, senin için kullanıcı ayarları yapılıyor dedi ve sonra tekrar ekran gitti. Kasa çalışmaya devam ediyor. BIOS pilini çıkardım, defalarca sıfırladım ama bana mısın demedi.

Şu an belki düzelir diye sorun giderme ekranından sıfırladım, %99'da çakılı kaldı, bekliyorum halâ. Bunun sebebi nedir? Format atınca kesin düzelir gözüyle bakıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, sebebini bilmediğim bir şekilde sistem açılmıyor. Başlama ekranında altta daire dönüyor, sonraki hoş geldiniz ekranına gelmeden ekran sinyali gidiyor ve kapanıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. BIOS'a vesaire sorunsuz girebiliyorum. Sadece güvenli modda giriş yapabiliyorum.

Format atmayı denedim, aynı şekilde en son aşamaya geldim, senin için kullanıcı ayarları yapılıyor dedi ve sonra tekrar ekran gitti. Kasa çalışmaya devam ediyor. BIOS pilini çıkardım, defalarca sıfırladım ama bana mısın demedi.

Şu an belki düzelir diye sorun giderme ekranından sıfırladım, %99'da çakılı kaldı, bekliyorum halâ. Bunun sebebi nedir? Format atınca kesin düzelir gözüyle bakıyordum.

Dosyalar bozulmuş olabilir, onarmayı denediniz mi?
Bu arada bu konuya bakın derim Çözüldü: Windows 7 sadece güvenli modda açılıyor

Format sırasında disk ekranını nasıl ayarlıyorsunuz? Disk ekranı geldiği takdirde tüm bölümleri silin, 'ayrılmamış alan' yazan diske tıklayarak 'yeni' oluşturun ve ilerleyin.

O kadar ilginç bir durumki kullandığım HDD takılı olduğunda şu an format CD'sinden bile Boot yapamıyorum. BIOS'tan öncelik veriyorum. Yedeklerimi aldığım HDD var elimde sadece onu takıtığımda CD'den Boot yapabiliyor arkadaşlar vallahi anlamadım ben bu işi ana HDD mi takınca hiçbir şekilde Boot etmiyor yedek HDD'ye de Windows yükleyemiyorum bu diske yüklenemez diyor.
Hard diskimi çıkardıktan sonra sadece DVD bağlıyken Windows kurulumu ekranına bağlanabiliyorum neden böyle yapıyor HDD'yi takınca neden engel oluyor bu ya.
Anakartın alt kısmında pile benzer bir parça var biraz yerinden kaymış bunun görevi nedir acaba ekran gelmemesiyle ilgili midir?
C6E1D521-C4BA-4107-946A-BB2244BED39D.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı