Çözüldü Windows 7 sadece güvenli modda açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FearLeSs14

Picopat
Yer
Japan,Tokyo
Herkese selamlar, iyi forumlar. Bilgisayarı açıyorum açtığımda hoş geldiniz ekranı geliyor, oradaki yuvarlak dönüyor, birkaç saniye sonra donuyor ve resetlemek zorunda kalıyorum. Ve resetten sonra açarken bana güvenli mod seçme menüsü geliyor. Güvenli modu seçiyorum, hoş geldiniz ekranında takılmıyor. Bu bilgisayarı nasıl normal şekilde açarım?

Çözüm
Güvenli modda virüs taraması yapar mısın?
Bende aynı şeyi düşünüyorum, Explorer.exe virüs'ü kapmış olabilir. Malwarebytes kurması Kaspersky dan daha iyi olur. Trojan olduğuna eminim.

Olmaz ise Tekrar Windows kur düzelir hiç uğraşmamış olursun.

Nurdisina

Centipat
Makaleler
2
Yer
IC3PEAK
Herkese selamlar, iyi forumlar. Bilgisayarı açıyorum açtığımda hoş geldiniz ekranı geliyor, oradaki yuvarlak dönüyor, birkaç saniye sonra donuyor ve resetlemek zorunda kalıyorum. Ve resetten sonra açarken bana güvenli mod seçme menüsü geliyor. Güvenli modu seçiyorum, hoş geldiniz ekranında takılmıyor. Bu bilgisayarı nasıl normal şekilde açarım?

LiBeRTuSs

Centipat
Makaleler
3
Yer
Adana, Türkiye
Bende aynı şeyi düşünüyorum, Explorer.exe virüs'ü kapmış olabilir. Malwarebytes kurması Kaspersky dan daha iyi olur. Trojan olduğuna eminim.

Son düzenleme:
Çözüm

Nurdisina

Centipat
Makaleler
2
Yer
IC3PEAK
Bende aynı şeyi düşünüyorum, Explorer.exe virüs'ü kapmış olabilir Malwarebytes kurması Kaspersky'dan daha iyi olur trojan olduğuna eminim.

Olmaz ise tekrar Windows kur düzelir hiç uğraşmamış olursun.

Temiz kurulum öneririm çözülse bile ama önemli veri vardır diye söylemedim :)

LiBeRTuSs

Centipat
Makaleler
3
Yer
Adana, Türkiye
Temiz kurulum öneririm çözülse bile ama önemli veri vardır diye söylemedim :)
Tekrar yükleyebilir, Eğer dediğin gibi yüklenmicek veya bir daha bulamicak şeyler var ise Temiz Kurulum yapsın.

RodBas

Centipat
Bir arama yerine MSConfig yazıp sonra yukarıdan önyükleme yerinde gelişmiş secenekler altında güvenli önyükleme tikliyse tiki kaldır

KS
FearLeSs14

FearLeSs14

Picopat
Yer
Japan,Tokyo

Çok teşekkürler sorunum çözüldü.
Edit: Malwarebytes toplam 646 tane virüs bulmuştu.

Yukarı