Çözüldü Windows 10 Ses Arayüzünde Çıkan "chrome.exe"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris130

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese.
Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. Son 3-4 gündür Google Chrome açıkken sesi açıp kapattığım zaman arayüzde bu şekilde çıkıyor:

407005

Ayarları baya bir kurcaladım ancak buna ilişkin bir ayar bulamadım. Bunun nasıl kapatıldığına dair bir bilgisi olan varsa yardımcı olmasını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Daha önceleri böyle bir şey olmuyordu Chrome'da. Spotify gibi uygulamalrada çıkıyordu da onu da uygulamadan kapatabiliyorduk zaten. Chrome ayarlarına da baktım orayla ilgili midir diye ama bir şey bulamadım

Sorun çözüldü.
Google Chrome ayarlarıyla iligli bir unsurmuş. Bir başkası da bu sorunu yaşarsa nasıl çözüldüğünü şöyle anlatayım:

Google Chrome'da adres çubuğuna "chrome://flags/" yazıp gidin.
Çıkan ayarlarda "Hardware Media Key Handling" ayarını bulun ve default değerini disabled yapın.
Ardından "Relaunch" a tıklayarak Chrome'u yeniden başlatın:

407667

İyi günler dilerim.
Merhabalar herkese.
Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. Son 3-4 gündür Google Chrome açıkken sesi açıp kapattığım zaman arayüzde bu şekilde çıkıyor:

Eki Görüntüle 407005

Ayarları baya bir kurcaladım ancak buna ilişkin bir ayar bulamadım. Bunun nasıl kapatıldığına dair bir bilgisi olan varsa yardımcı olmasını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Youtube gibi ses oynatan sekmeler kapalıyken var mı o şey?

Youtube 'u açmadan önce çıkmıyor hayır. Youtube da bir video açtıktan sonra çıkmaya başlıyor. Sonrasında da hiç kaybolmuyor Youtube'u kapatıp başka bir siteyi açsam bile.

Youtube 'u açmadan önce çıkmıyor hayır. Youtube da bir video açtıktan sonra çıkmaya başlıyor. Sonrasında da hiç kaybolmuyor Youtube'u kapatıp başka bir siteyi açsam bile.
Kaybolmaması Windows bugu. O çıkma meselesi normal ses çıkartan bir uygulamada da oluyor. Uygulamada ses paneli üzerinden kontrol sağlıyor. Kapatamıyorsun galiba.

Daha önceleri böyle bir şey olmuyordu Chrome'da. Spotify gibi uygulamalrada çıkıyordu da onu da uygulamadan kapatabiliyorduk zaten. Chrome ayarlarına da baktım orayla ilgili midir diye ama bir şey bulamadım

Sorun çözüldü.
Google Chrome ayarlarıyla iligli bir unsurmuş. Bir başkası da bu sorunu yaşarsa nasıl çözüldüğünü şöyle anlatayım:

Çıkan ayarlarda "Hardware Media Key Handling" ayarını bulun ve default değerini disabled yapın.

407667

İyi günler dilerim.

Çözüm
Çözüm için teşekkürler.

Sorun çözüldü.

Eki Görüntüle 407667

İyi günler dilerim.
çok teşekkürler, üye olmasaydım teşekkür etmek için üye olacaktım:)

Daha önceleri böyle bir şey olmuyordu Chrome'da. Spotify gibi uygulamalrda çıkıyorduda onu da uygulamadan kapatabiliyorduk zaten. Chrome ayarlarınada baktım orayla ilgili midir diye ama bir şey bulamadım.
Sorun çözüldü.

Çıkan ayarlarda "hardware Media Key handling" ayarını bulun ve default değerini disabled yapın.
Ardından "relaunch" a tıklayarak Chrome'u yeniden başlatın:
Eki Görüntüle 407667

İyi günler dilerim.

Spotify üzerinden kapatılabiliyor demişsiniz ben ayarı bulamadım yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı