Windows 10 ses görüntü uyuşmazlığı

@MertÇetin01, geri yükleme yapma yöntemini en az olasılıkla kullanabileceğimizi belirtmiştim. Eğer hala daha çözümler bulamazsak mecburen daha önceki Windows sürümlerine geçebiliriz. Şu anda Windows 10 2004 sürümünü mü kullanıyorsun?

@MertÇetin01, geri yükleme yapma yöntemini en az olasılıkla kullanabileceğimizi belirtmiştim. Eğer hala daha çözümler bulamazsak mecburen daha önceki Windows sürümlerine geçebiliriz. Şu anda Windows 10'e
@MertÇetin01, geri yükleme yapma yöntemini en az olasılıkla kullanabileceğimizi belirtmiştim. Eğer hala daha çözümler bulamazsak mecburen daha önceki Windows sürümlerine geçebiliriz. Şu anda Windows 10 2004 sürümünü mü kullanıyorsun?

En son 1903 güncellemesi yapmıştım.

@MertÇetin01, sürücülerinizi son kez kaldırıp tekrardan yükleyiniz ve ardınan son sürümlerine Windows Update ile güncelleyiniz. Belki de 1903 versiyonunda olduğunuz için bu sorun olabilir. İsterseniz diskinizi yedekleyip 2004 sürümüne geçebilirsiniz.

@MertÇetin01, sürücülerinizi son kez kaldırıp tekrardan yükleyiniz ve ardınan son sürümlerine Windows Update ile güncelleyiniz. Belki de 1903 versiyonunda olduğunuz için bu sorun olabilir. İsterseniz diskinizi yedekleyip 2004 sürümüne geçebilirsiniz?

Hayır zaten sorun vardı önceki sürümde sorun kalksın diye yeni sürüme Update yapmıştım. Bugün Windows 8.1 işletim sistemine geçtim şimdilik sorun yaşamıyorum yardım ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

@MertÇetin01, daha önceden eski sürümlerde de sorun yaşadığınızı belirtmemiştiniz. Eğer tüm Windows 10 sürümlerinde aynı sorunu yaşayıp, Windows 8.1'de sorununuzu çözebildiyseniz tebrik ederim. Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştım. Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı