Windows 10 ses görüntü uyuşmazlığı

@MertÇetin01, eğer tüm sitelerde bu sorun yaşanıyorsa belirttiğim ayarı yapabilirsiniz. Eğer işe yaramazsa tarayıcınızı kaldırıp tekrardan yükleyebilir veya başka bir tarayıcıya geçebilirsiniz.
Hangi programı kullandığınızı bilmeniz gerekir. Görememeniz çok tuhaftır. Eğer Windows 10 yükledikten sonra herhangi bir video oyantıcı programı indirmediyseniz varsayılan olarak Filmler & Tv adlı uygulama gelir. VLC Medai Player deneyebilirsiniz.
Hayır da yeni format atıldı
Formata gerek yok zaten. Öyle bir öneride bulunarak bir söylemde bulunmadım.

@MertÇetin01, eğer tüm sitelerde bu sorun yaşanıyorsa belirttiğim ayarı yapabilirsiniz. Eğer işe yaramazsa tarayıcınızı kaldırıp tekrardan yükleyebilir veya başka bir tarayıcıya geçebilirsiniz.
Hangi programı kullandığınızı bilmeniz gerekir. Görememeniz çok tuhaftır. Eğer Windows 10 yükledikten sonra herhangi bir video oyantıcı programı indirmediyseniz varsayılan olarak Filmler & Tv adlı uygulama gelir. VLC Medai Player deneyebilirsiniz.

Formata gerek yok zaten. Öyle bir öneride bulunarak bir söylemde bulunmadım.
Dostum ben pc deki çerez dosyalar temzledinmi anladım pardon evet şimdi chromedeki tarama verilerini ve çerez dosyalri sildim ama sorun maalesef devam ediyor birde internet explorerda böyle bir sorun yok chromu kaldirip yeniden kurucam

@MertÇetin01, yazım yanlışları yapmaktasınız. Telefondan yazmak zor olabilir. Fakat Türkçe'nin kurallarına göre yazmalısınız.

Eğer belirttiğim ayarları yaptıysanız şifrelerinizin ve yer imlerinizin gitmemesi için Google hesanız ile senkronize edebilirsiniz. Ardından tarayıcıyı kaldırıp yeniden kurabilirsiniz. Google Chrome'da sorununuz hala daha devam ederse Microsoft Edge (Chromium) veya Brave internet tarayıcısını deneyebilirsiniz.

@MertÇetin01, yazım yanlışları yapmaktasınız. Telefondan yazmak zor olabilir. Fakat Türkçe'nin kurallarına göre yazmalısınız.

Eğer belirttiğim ayarları yaptıysanız şifrelerinizin ve yer imlerinizin gitmemesi için Google hesanız ile senkronize edebilirsiniz. Ardından tarayıcıyı kaldırıp yeniden kurabilirsiniz. Google Chrome'da sorununuz hala daha devam ederse Microsoft Edge (Chromium) veya brave internet tarayıcısını deneyebilirsiniz.

İki programıda denedim fakat sorun devam ediyor.

@MertÇetin01, ekran ve ses sürücülerinizi güncellediğinizi belirmiştiniz. Herhangi bir yardımcı program (Driver Pack Solution veya Driver Booster) kullanarak mı sürücülerinizi güncelldiniz? Yoksa Windows Update üzerinden mi sürüclerinizi güncellediniz?

@MertÇetin01, ekran ve ses sürücülerinizi güncellediğinizi belirmiştiniz. Herhangi bir yardımcı program (Driver pack solution veya Driver Booster) kullanarak mı sürücülerinizi güncelldiniz? Yoksa Windows Update üzerinden mi sürüclerinizi güncellediniz?

Evet Windows bütün güncellemelerini yaptım. Aygıt yöneticisinden ses aygıtlarınıda güncellemelerini denetledim güncel gözüküyorlar. Ve ekran kartını geaforce expreince üzerinden güncelledim herhangi bir yardımcı program onun haricinde kullanmadım.

@MertÇetin01, önerdiğim tüm tarayıcılarda da bu hatanın yaşanması üzerine sana Mozilla Firefox'u önerebilirim. Yapacağımız şeyler çok kısıtl ıolduğu için fazla da bir çözüm yolu bulunmuyor. Tüm sürücülerin güncel ve donanımında herhangi bir sorun gözükmüyor.

@MertÇetin01, önerdiğim tüm tarayıcılarda da bu hatanın yaşanması üzerine sana Mozilla Firefox'u önerebilirim. Yapacağımız şeyler çok kısıtl ıolduğu için fazla da bir çözüm yolu bulunmuyor. Tüm sürücülerin güncel ve donanımında herhangi bir sorun gözükmüyor.

Yazılımsal olarak bir sıkıntı olmuş olabilir mi eski Windows sürümlerine geçsem sorun çözülebilir mi sizce bu arada Adobe flash Player'da kurulu.

Yeni konular

Geri
Yukarı