Windows 10 sıfırladıktan sonra ne yapılmalı?

Hocam hayır onu demek istemiyorum. Evet Nvidia ama hani sıfırlayacağım için sıfırlandıktan sonra da başka sürücüler indirmem gerekmeyecek mi bir tek bunu mu indireceğim onu demek istiyorum.
Ses sürücüsü, internet sürücüsü vs. indirmeniz gerekebilir ama dediğim gibi Windows Update hallediyor.

Hocam hayır onu demek istemiyorum. Evet Nvidia ama hani sıfırlayacağım için sıfırlandıktan sonra da başka sürücüler indirmem gerekmeyecek mi bir tek bunu mu indireceğim onu demek istiyorum.
Nvidia'yı yükledikten sonra AMD'nin otomatik sürücüleri yükleme uygulaması vardı sanırım. Oradan AMD'nin de sürücülerini yüklersiniz.

Tamam hocam. Yaşınızın 15'ten üstü olmadığını düşünerekten sizle muhatap olmayacağım. Komikte değilsiniz.

Hocam her 15 yaş öyle değil ya size kesin olarak söyleyebilirim :).15 yaşındakilerin hakkını yemeyin hocam büyük kişiler de öyle şeyler söyleyebiliyor. Boş verin o yüklesin AMD sürücülerini.

Hocam her 15 yaş öyle değil ya size kesin olarak söyleyebilirim :).15 yaşındakilerin hakkını yemeyin hocam büyük kişiler de öyle şeyler söyleyebiliyor. Boş verin o yüklesin AMD sürücülerini.
Biliyorum hocam ama son 2 3 konudur her şey ile dalga geçen tipler geliyor yeter etti bu foruma hiç bir şey sorasım gelmiyor. Herkes dalga geçme peşinde kendileri bildiği için benim bilmediğim şeyi ciddiye almayıp alay konusu yapıyorlar.

Geri
Yukarı