Windows 10 sıfırlama mı yoksa format mı yapılmalı?

Sıfırlamak yavaş sürer ve sorunlar doğurabilir. En son sıfırladığımda Microsoft Store yok olmuştu. Sonrasında format atmam gerekti. Format atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sıfırlama kesinlikle önermem.

Sıfırlamak yavaş sürer ve sorunlar doğurabilir. En son sıfırladığımda Microsoft Store yok olmuştu. Sonrasında format atmam gerekti. Format atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sıfırlama kesinlikle önermem.
Anladım hocam teşekkür ederim haftaya bununla uğraşacağım peki ssd'deki win10'u hdd'ye aktarabilirmiyim acaba

Anladım hocam teşekkür ederim haftaya bununla uğraşacağım peki SSD'deki Windows 10'u HDD'ye aktarabilir miyim acaba.

Aktarabilirsiniz. "disk klonlama" diye YouTube'da aratırsanız bulabilirsiniz. Technopat'ın da bu konuda videoları var. Neden SSD'deki işletim sistemini HDD'ye aktarmak istiyorsunuz ayrıca?

Aktarabilirsiniz. "disk klonlama" diye YouTube'da aratırsanız bulabilirsiniz. Technopat'ın da bu konuda videoları var. Neden SSD'deki işletim sistemini HDD'ye aktarmak istiyorsunuz ayrıca?
Ssd sağlığı 1 yılda 94 seviyesine düştü o sebepten garantiye yollamak istiyorum hem 0 kurulum yapacağım o da arada kaynasın diye düşünüyorum

Sıfırlama;
Windows dışında her şeyi siler ve sadece Windows'u bırakır. Ve tüm oturumları kapatır.
Format diye kakalar ve çok sağlıksızdır. Sıfırlamadan önceki güç planım bile duruyor...

Format;
Diski biçimlendirir (kurulum esnasında) ve sıfırdan Windows kurar.

Vakit+sağlıklılık+disk ömrü vs. en iyisi format.

Sıfırlama;
Windows dışında her şeyi siler ve sadece Windows'u bırakır. Ve tüm oturumları kapatır.
Format diye kakalar ve çok sağlıksızdır. Sıfırlamadan önceki güç planım bile duruyor...

Format;

Katılıyorum.

Sıfırlama;

Format;

açıklama için sağ olun format atacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı