Windows 10 sıfırlama seçenekleri

Tka

Decapat
Daha fazla  
Dün açtığım trojan temizleme konusuna gelen tüm yanıtları denedim, virüs yok gözüküyor ama bilgisayardaki yavaşlık devam ediyor. Bunun galiba tek çaresi sıfırlamak, o yüzden bilgisayarı sıfırlamak istiyorum ama karşıma iki seçenek geliyor. Buluttan ya da yerel, siz hangisini önerirsiniz, hangisi daha hızlı olur?

Sıfırlama yerine temiz kurulum yapın.

Bir tanıdığımdan sıfırlamanın da aynı etkiyi yapacağı bilgisini aldım, ve bilgisayarın garantisi devam ediyor ama garanti kapsamına girer mi ya da garantiye gönderip bilgisayarsız kalmak istemiyorum, bu bir sıkıntı çıkarır mı?

Sıfırlamak daha uzun sürecek. Saatlerinizi alacak belki. Formatlamak bundan daha iyi yarım saatinizi almaz. Kendiniz de atabilirsiniz aşağıdaki videoyu izleyerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıfırlamak daha uzun sürecek. Saatlerinizi alacak belki. Formatlamak bundan daha iyi yarım saatinizi almaz. Kendiniz de atabilirsiniz aşağıdaki videoyu izleyerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler, bu işlem garanti kapsamından çıkarır mı?

Format atmanın garantiyi bozacağını düşünmüyorum şahsen. Ama bir araştırın isterseniz garanti olması adına internetten.

Yardımınız için teşekkürler. Sıfırlamanın garantiyi bozmadığını biliyorum, biraz daha araştırayım ona göre temiz kurulum ya da sıfırlama yaparım. Peki sizce sıfırlama yaparken hangi yoldan yapmak daha iyi olur.

Temiz kurulum için uğraşmak istemiyorum sıfırlayacağım ama hangi buluttan mı yerel yeniden yükleme mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımınız için teşekkürler. Sıfırlamanın garantiyi bozmadığını biliyorum, biraz daha araştırayım ona göre temiz kurulum ya da sıfırlama yaparım. Peki sizce sıfırlama yaparken hangi yoldan yapmak daha iyi olur.

Temiz kurulum için uğraşmak istemiyorum sıfırlayacağım ama hangi buluttan mı yerel yeniden yükleme mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorun çözüldü, bilgisayarı sıfırladım 1.5 saate yakın vaktimi aldı. Sıfırladıktan sonra sorunlar da çözüldü. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Sorun çözüldü, bilgisayarı sıfırladım 1.5 saate yakın vaktimi aldı. Sıfırladıktan sonra sorunlar da çözüldü. Yardım eden herkese teşekkürler.

Hangisini seçtin.

Geri
Yukarı