Windows 10 sıfırlama sonrası klavye ve fare çalışmıyor

Yardimlazimm

Zeptopat
Daha fazla  
Windows 10 bilgisayarım var masaüstü bilgisayar son zamanlarda fazla yavaşladığı için sıfırlamaya karar verdim ve birkaç video izledim Windows ayarlarından sıfırlama kısmını açıp bilgisayarı sıfırladım işlem bitti fakat son birkaç adım kaldı denen bir yer çıktı bölge saat dil falan seçme. Maalesef bu kısımda klavye ve fare çalışmıyor. BIOS ayarlarına giriyorum söylenen birkaç ayarı yapiyorum fakat hiçbir şey değişmedi eski tip fare klavye tak dediler onu da yaptım o da olmadı rica etsem yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• IMG-20220628-WA0005.jpeg
    IMG-20220628-WA0005.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG-20220628-WA0003.jpeg
    IMG-20220628-WA0003.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizde kurulum USB'si varsa bununla birlikte deneyin. Bazen Windows bu durumda hasar alabiliyor. Bu durumda çare ise bu oluyor.

Elinizde kurulum USB'si varsa bununla birlikte deneyin. Bazen Windows bu durumda hasar alabiliyor. Bu durumda çare ise bu oluyor.

Birçok kişi öyle diyor çok araştırdım 3 gündür sorun devam ediyor bugün bilgisayarcıya götürdüm adam açar açmaz hard disk bozulmuş dedi 2. el vereyim dedi 400 lira fiyat çekti bir flash alacağım bir bilgisayarda Windows kuracağım Flash'a inşalah o olur flash da pahalı ya şansımı seveyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD arızası ne alaka? USB ile kurulum yapıp deneyin.

HDD arızası ne alaka? USB ile kurulum yapıp deneyin.

USB ile denedim şimdi maalesef bam başka bir sorun verdi bu sefer sol üst kısımda bir çizgi geldi siyah bir ekran üzerinde BIOS pilini çıkardım taktım fakat nafile. Birisi yardım etsin lütfen.

Sisteminiz nedir? UEFI/MBR durumundan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı