Windows 10 Sıfırlama Sonrası MSI Yazılımları Gitti

Hydradioactive

Hectopat
MSI laptopumu 4 yıldır kullandığım için artık kasma ve donmalardan kullanamaz hale gelmiştim. Harici bir bellek alıp fotoğraf video gibi dosyalarımı attıktan sonra ayarlar bölümünden resetleme bölümüne girerek kişisel verilerin tamamının silinmesi seçeneğini seçerek resetleme işlemini başlattım. 4-5 saat süren reset işlemi bitti fakat kurulumu tamamladığımda beklediğim sonucu almadım. MSI ile ilgili her şey gitmişti. Sanırım fabrika ayarlarına dönmem gerekiyormuş. Eskiden General Mobile Discovery cihazıma hard reset attıktan sonra fabrika ayarlarına döndüğümde fabrika ayarları ile gelen uygulamalar geri geliyordu aynı işlem bilgisayarımda da işe yarar mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI uygulamaları pekte gerekli uygulamalar değil neden yer kaplamasını istiyorsunuz?

Laptop modelinizi internette aratıp driverleri indirip kurman gerekecek yada uygulamaları. Msi sitesinde mevcut;
MSI Türkiye
Yalnızca uygulamaları burada yer almayabilir eğer eksik driver var ise bu site biçilmiş kaftan.
Reseti geri alma gibi bir şansım yok mu ya da ilk günkü haline getirmenin başka bir yolu? Çünkü MSI duvar kağıdına kadar her şey silinmiş şu an sadece 3 tane yazılım var bilgisayarımda.Aldığımda çok fazla yazılım vardı ve hatırlamıyorum hangi uygulamalar vardı.Uzun süredir kullanmıyorum bilgisayarımı.

Reseti geri alma gibi bir şansım yok mu ya da ilk günkü haline getirmenin başka bir yolu? Çünkü MSI duvar kağıdına kadar her şey silinmiş şu an sadece 3 tane yazılım var bilgisayarımda.Aldığımda çok fazla yazılım vardı ve hatırlamıyorum hangi uygulamalar vardı.Uzun süredir kullanmıyorum bilgisayarımı.
CD ile atmadığınız yazılım ile attığınız için bir şeyler yapabiliriz şansını dene derim :) ''Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma''. Eğer burada önceki zamandan reset işlemi öncesi otomatik önyükleme işlemi yada daha önceden oldu ise ufaklığın bir şansı olabilir :).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı