Windows 10 sıfırlama sorunu

humanıstcellat

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Bir Garip Öğrenciyim...
Bilgisayarımı ağ sorunu yüzünden sıfırlamak istedim, sıfırlama sorunu baş gösterdi %45'te takılı 2 saattir ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlama sorunlu bir şey. Eğer önemli bir veriniz yoksa temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Ek olarak sıfırlama yaparken yeniden başlatılırsa sorunlar çıkabiliyormuş. Keşke ağ hatanızı buraya yazıp yardım isteseydiniz. Bir internet kafede Windows 10 isosu hazırlayın ve temiz kurulum yapın.

Sıfırlama bazenleri kilitlenebiliyor, bir sıkıntı yok. Bekleyin, birdenbire hızlanacak ve sıfırlama bitecektir. Tabii bu uzun sürebilir.

Sıfırlama sorunlu bir şey. Eğer önemli bir veriniz yoksa temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Ek olarak sıfırlama yaparken yeniden başlatılırsa sorunlar çıkabiliyormuş. Keşke ağ hatanızı buraya yazıp yardım isteseydiniz. Bir internet kafede Windows 10 isosu hazırlayın ve temiz kurulum yapın.
Yardım istedim kimse cevap yazmadı
Herşeyi yaptım elimden gelen o Windows formatı bitti bu arada açıldı ama hala wifiye bağlanmıyor
Sence yeni PC almalı mıyım
Herşeyi yaptım elimden gelen o Windows formatı bitti bu arada açıldı ama hala wifiye bağlanmıyor
Sence yeni PC almalı mıyım

Sıfırlama sorunlu bir şey. Eğer önemli bir veriniz yoksa temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Ek olarak sıfırlama yaparken yeniden başlatılırsa sorunlar çıkabiliyormuş. Keşke ağ hatanızı buraya yazıp yardım isteseydiniz. Bir internet kafede Windows 10 ISO'su hazırlayın ve temiz kurulum yapın.

Çözümünü ben Windows 7 düşerek çözdüm :D, Windows 10 geri yükselsem düzelir belki ama üşengeçlik işte.
Yardım istedim kimse cevap yazmadı.

Her şeyi yaptım elimden gelen o Windows formatı bitti bu arada açıldı ama hala Wi-Fi'ye bağlanmıyor.
Sence yeni PC alınır mı?

Her şeyi yaptım elimden gelen o Windows formatı bitti bu arada açıldı ama hala Wi-Fi'ye bağlanmıyor.
Sence yeni PC alınır mı?

Bluetooth USB'ler oluyor onlar sorununuzu çözecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı