Çözüldü Windows 10 Sıfırlanırken Hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

anilturkmen

Femtopat
Windows sıfırlarken bu hatayı yedim. 1. sıfırlama bitti, ikincinin yüzde 10 yakınken birden mavi ekran yedi, sonra yükledi, ardından bu. Açılıyor sandım, bu hatayı yedim.

2C7892C7-17C1-45EE-AF3A-5546E2386C72.jpeg

92F7C68B-E750-4769-BC4E-6E05F95A378A.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  1. Hatayı aldıktan sonra “Tamam” butonuna tıklamayın.
  2. Bu ekranda olduğunuz zaman klavyenizden “Shift+F10” tuşuna basın.
  3. Dos ekranı (CMD) karşınıza gelecektir. (Bilmeyenler için siyah bir ekran)
  4. Buraya “regedit” yazıp enterliyoruz.
  5. Açılan ekranda bu dosyaların içerisinde belirtildiği gibi giriniz. HKLM \ System \ Setup \ Status \ ChildCompletion \ setup.exe 4. DWORD değerini 3 yapınız
  6. Son olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  5. Açılan ekranda bu dosyaların içerisinde belirtildiği gibi giriniz. HKLM \ System \ Setup \ Status \ ChildCompletion \ setup.exe 4. DWORD değerini 3 yapınız

Çözüm

Benim arkadaşın bilgisayarındada vardı. Format atarken elektrikler kesilmiş. Yarıda kalmış. Sonrasında bilgisayar açılmadan bu hatayı verdi. Masaüstü gelmeden. Senin yöntemini uyguladım. Ancak bütün verilerin bulunduğu D klasörü gitti.

Şimdi bende mahcup oldum. Acaba bu yaptığımız işlemden dolayı mı gitti D klasörü? Yoksa onlar format atarken disk biçimlerdirme bölümünde mi hata yapmışlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardım edeyim derken zor durumda kaldım. Bu yaptığımız işlem tam olarak neyi ifade ediyor açıklarsanız çok sevinirim.

Geri
Yukarı