Windows 10 şifreyi doğru girilmesine rağmen yanlış diyor

wasquen

Decapat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sabahtan beri bununla uğraşıyorum. Defalarca Microsoft üzerinden şifremi degistirdim olmadı şifreyi kırmayı denedim olmadı bir türlü giremiyorum tek çözüm format mı?

Dosya Ekleri

• 20210805_174928.jpg
    20210805_174928.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 101
Caps Lock ve Num Lock'a dikkat ederek yeniden deneyin. Belki de şifreyi yanlışlıkla Caps Lock açıkken oluşturmuş olabilirsiniz. Hiçbir şekilde yapamazsanız başka bir cihazdan Microsoft hesabınızın parolasını değiştirin.

Caps Lock ve NumLock'a dikkat ederek yeniden deneyin. Belki de şifreyi yanlışlıkla Caps Lock açıkken oluşturmuş olabilirsiniz. Hiçbir şekilde yapamazsanız başka bir cihazdan Microsoft hesabınızın parolasını değiştirin.

Yok hiçbiri olmuyor öyle basit bir hata değil. Microsoft'dan kaynaklı bir durum bir türlü çözemedim.
Klavye, İngilizce dilinde olabilir mi?
Hayır
:/

Son çözüm onu yapacağım maalesef ki

Yok hiçbiri olmuyor öyle basit bir hata değil. Microsoft'dan kaynaklı bir durum bir türlü çözemedim.

Hayır
:/
Hocam Microsoft hesabınızın şifresini sıfırlayabiliyor musunuz? Yani o hesapta kullandığınız maile erişiminiz var mı? Varsa telefonunuzdan veya farklı bir cihazdan şifreyi sıfırlamayı denemenizi öneririm.

Hocam Microsoft hesabınızın şifresini sıfırlayabiliyor musunuz? Yani o hesapta kullandığınız maile erişiminiz var mı? Varsa telefonunuzdan veya farklı bir cihazdan şifreyi sıfırlamayı denemenizi öneririm.

Evet erişimim var 10 kere şifremi degistirdim denedim kabul etmiyor
Ekran klavyesi ile tekrar dener misiniz?

Denedim olmadı maalesef.

Arkadaşlar sabahtan beri bununla uğraşıyorum. Defalarca Microsoft üzerinden şifremi degistirdim olmadı şifreyi kırmayı denedim olmadı bir türlü giremiyorum tek çözüm format mı?
Hocam bende de aynı sorun var şuan onla uğraşıyorum. Sabah girebiliyor olmama rağmen, doğru parola girmeme rağmen olmadı. Verilerimi kaybetmeksizin bir çözüm yoluna ulaşabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı