Windows 10 Single Language kullanan birisi Windows 10 Pro ürün anahtarı kurabilir mi?

Alacağın Key'ler OEM yada Retial olacak bu durumda yükseltme çalışmıyor.

Format atman gerekli. Eğer kurulum yapacaksan şuan OEM Home SL key mevcut sanırım direkt yine home kuracaktır. Bu yüzden Windows kurulum usbsi içerisinde ei.cfg ayarı yapman da gerekiyor. Böylece tüm işletim sistemlerini kurarken sana soracak sen de buradan pro'yu kurabilirsin.

Tavsiyem alacağın key OEM olursa kurulum sırasında key girme, anahtarım yok de geç sonra internete bağlanınca Pro key'i gir. Aktivasyonu tamamla OEM key olduğu için bilgisayarına gömülecektir. Bundan sonra ne kadar format atarsan at key girmene gerek kalmadan internete bağlanınca otomatik olarak onaylayacaktır.

Günlük kullanıcı için çok bir fark yok neden Pro'ya geçmek istiyorsun? Attığım linkteki yönergeleri takip et geçersin.
Hocam single language'da sadece tek bir dil var. Benim istediğim tek şey dil değiştirmek.

Alacağın Key'ler OEM yada Retial olacak bu durumda yükseltme çalışmıyor.

Format atman gerekli. Eğer kurulum yapacaksan şuan OEM Home SL key mevcut sanırım direkt yine home kuracaktır. Bu yüzden Windows kurulum usbsi içerisinde ei.cfg ayarı yapman da gerekiyor. Böylece tüm işletim sistemlerini kurarken sana soracak sen de buradan pro'yu kurabilirsin.

Tavsiyem alacağın key OEM olursa kurulum sırasında key girme, anahtarım yok de geç sonra internete bağlanınca Pro key'i gir. Aktivasyonu tamamla OEM key olduğu için bilgisayarına gömülecektir. Bundan sonra ne kadar format atarsan at key girmene gerek kalmadan internete bağlanınca otomatik olarak onaylayacaktır.
Alacağım key Retial key. Bu durumda da çalışır mı?

Hocam single language'da sadece tek bir dil var. Benim istediğim tek şey dil değiştirmek.
Single Language’den düz Home sürüme geçerken para istemez diye düşünüyorum.

Alacağım key Retial key. Bu durumda da çalışır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Single Language’den düz Home sürüme geçerken para istemez diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben direkt olarak Pro'ya geçiş yampak istiyorum.
Ekran görüntüsü 2023-09-20 161846.png

Burada ürün anahtarını değiştirin seçeneği var. Buradan olmaz mı?

Deminden bir arkadaş cevap yazdı. Kurulum sırasında seçilebiliyormuş. Nasıl yapacağız?
Kurulum sırasında seçiliyor ama lisans anahtarını ondan sonra seçiyorsun. Yani hata verecek.

O buton başka pro ürün anahtarını satın alınca yazman için var. Yani olmaz.
Veya direkt olarak

Bu keyi alsam çalışır mı?

Kurulum sırasında seçiliyor ama lisans anahtarını ondan sonra seçiyorsun. Yani hata verecek.
Attığım keyi alırsam çalışır mı?

Deminden bir arkadaş cevap yazdı. Kurulum sırasında seçilebiliyormuş. Nasıl yapacağız?
Arkadaşın dediği kısım burası.

Veya direkt olarak

Bu keyi alsam çalışır mı?

Attığım keyi alırsam çalışır mı?
Pro key almanız gerek.

Dosya Ekleri

• IMG_2993.jpeg
    IMG_2993.jpeg
    301,6 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı