Windows 10 Home Single Language Ürün Anahtarı İle Etkinleştirmek

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce hiçbir format atmadım. Yanlışlıkla recovery diskini de sildim. Müşteri hizmetlerine gerektiğinde Windows'u mu orijinal olarak nasıl kullanırım dediğimde ürün anahtarını bulmamı söyledi. Google'da araştırıp CMD komutuyla buldum kaydettim birkaç yere. Sizden ricam sağlıklı sıfırdan nasıl bu ürün anahtarımı kullanarak orijinal Windows u mu kullanmaya devam ederim?

Neden cevap veren yok?

Bilgisayarına format atacaksın Windows 10 Home Single Language iso dosyası kullanarak. Kurulum esnasında senden lisans anahtarı isteyecek, buraya SAKIN lisans anahtarını girme. Aşağıdan sonra etkinleştirmek istiyorum yazısına bas. Kurulum bittikten sonra Windows otamatik olarak etkinleşecek. Önemli olan önceden Windows'u etkinleştirmiş miydin? Eğer bilgisayarında Windows'u bir kez etkinleştirdiysen anahtar falan girmene gerek yok. Windows lisansı kurulumdan sonra anakarttan otamatik olarak çeker. Ama diyelim ki sen anakartını değiştirdin. Eğer Windows'u bilgisayarına bağlı bir Microsoft hesabıyla etkinleştirmiş isen tek yapman gereken formattan sonra bu Microsoft hesabına giriş yapmak ve sonrasında ayarlar kısmında etkinleştirme bölmesine gitmek. Bu kadar vallaha inşallah yardımcı olmuşumdur :) Hee birde kurulum esnasında Microsoft hesabınla giriş yapmanı önermem. Birçok kişi (Bende dahil :D) kurulum esnasında giriş yaparken takılıyor. Bilgisayar format işlemini tamamladıktan sonra giriş yaparsın. Windows 10 Home Single Language 64bit 1703.iso Son sürümdür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı