Windows 10 Sistem Araçlarının Bozulması

...YuSuF....

Hectopat
Daha fazla  
Orijinal Windows 10 Pro kullanıyorum çok hata var. Mesela bazen Windows Spot Işığı çalışmıyor görev çubuğu tam ekranda kaybolmuyor Windows Defender kapalı gözüküyor. Bazen ses donuyor hoparlörden ses takılıyor bazen PC kitleniyor. Bilgisayara format attım yine aynı sorun devam ediyor virüs taraması yaptırdım olmadı. Onarmayı denedim olmadı sfc /scannow yazdım CMD'ye olmadı bir türlü çözemedim bu sorunları. Başka daha sorunlar var da aklıma gelmiyor bu sorunları nasıl çözebilirim? Ayrıca ilk önce 8.1 kullanıyordum ve 10'a geçince PC gözle görülür şekilde yavaşladı. Örnek vereyim LOL'de 290 300 FPS alıyordum şimdi max 220 alıyorum. Bilgisayar Özellikleri:
  • Intel i5 6500 3.2Ghz işlemci
  • Asus Nvidia Gtx 960 2 Gb Ekran Kartı
  • Gskill 1x 8 GB DDR4 2400MHz RAM
  • MSI B150 gaming m3 anakart
  • WD Blue 1Tb 7200 rpm harddisk
  • 500W Xigmatek PSU (kasa ile birlikte)

Yok mu yardım edecek olan

Ben de aynı dertlerden muzdaribim, hatta şuan pc yi yeniden açınca ne arkaplan ne de görev çubuğu geliyor. Windows kısayolları bile çalışmıyor (win+r) gibi.
Farklı windows 10 sürümlerini de denedim ama çözüm bulamadım. Kaldı ki orjinalde problem var diyorsun. Win 7 ye dönücem sonunda o olacak :D

Haklısın.Eğer sorunları çözemez isem 8.1 e döneceğim :)

ya birde sorduğum sorulara cevap verin ya şu forumun 1 kere bana faydası dokunmadı 5 kere konu açtım hiç kimse yardım etmiyor ben böyle forumun ***** donanım haber sizden daha iyi en azından cevap veriyorlar doğru olsa da olmasa da bırakıyorum forumda egolu kullanıcılar bir şey bildiğini sanan cahiller geziyor forumda tek artısı yazım kurallarına uyulması

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı