Windows 10 siyah ekran hatası

Dosya Ekleri

• Screenshot from 2022-04-13 09-38-12.png
    Screenshot from 2022-04-13 09-38-12.png
    196,7 KB · Görüntüleme: 20
🤣 Hocam exe dosyasını Linux üzerinden çalıştıramazsınız. Windows yüklü farklı bir PC'ye USB'nizi takın ve uygulamayı çalıştırın gerekli adımları takip edin uygulama size kurulum USB'sini hazırlayıp teslim eder.
Hocam direk usb ye bunu atsam acilista baslatsam olmazmi
🤣 Hocam exe dosyasını Linux üzerinden çalıştıramazsınız. Windows yüklü farklı bir PC'ye USB'nizi takın ve uygulamayı çalıştırın gerekli adımları takip edin uygulama size kurulum USB'sini hazırlayıp teslim eder.

Hocam internette klavye ve mausu cikarinca Windows 10'a girebilenler varmis denesemmi.
Crtl alt delete yapinca PC kendini resetliyor ama arkada tuslara basinca sesleri geliyor bilgisayardan.

WoeUSB diye bir şey varmis onunla Linux'da Windows 10 USB'si kurabiliyormusuz.
Tavsiye ediyorlar ise yarar mi?

Hocam direk usb ye bunu atsam acilista baslatsam olmazmi
Maalesef olmaz hocam. Çevrenizden bilgisayar bulmak zorundasınız DualBoot olayı çok karışık linuxu kurmadan önce windows üzerinden birkaç ayar yapmak zorundaydınız. Bende sizinle aynı hataya düştüm sonradan o ayarı yapmam gerektiğini öğrendim acı bir tecrübeydi.
Hocam internette klavye ve mausu cikarinca Windows 10'a girebilenler varmis denesemmi.
Crtl alt delete yapinca PC kendini resetliyor ama arkada tuslara basinca sesleri geliyor bilgisayardan.
Denemekten zarar gelmez.
WoeUSB diye bir şey varmis onunla Linux'da Windows 10 USB'si kurabiliyormusuz.
Tavsiye ediyorlar ise yarar mi?
Evet öylede olur hocam.

Maalesef olmaz hocam. Çevrenizden bilgisayar bulmak zorundasınız DualBoot olayı çok karışık linuxu kurmadan önce windows üzerinden birkaç ayar yapmak zorundaydınız. Bende sizinle aynı hataya düştüm sonradan o ayarı yapmam gerektiğini öğrendim acı bir tecrübeydi.

Denemekten zarar gelmez.

Evet öylede olur hocam.
Hocam bi dosya buldum icinde windows 10 verilerim var ama windows 10 a giremiyorum bilgisayari acarken bu nasi is

Dosya Ekleri

• Screenshot from 2022-04-13 10-01-21.png
    Screenshot from 2022-04-13 10-01-21.png
    303 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı