Windows 10 siyah ekran hatası

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba.
Linuxa yeni gectigim icin klavye ayari yapamiyorum her yaptığımda yeniden eski haline donuyor yazimdan dolayi kusura bakmayin.
Sorunum su; Dual boot yaptim ve Linux'a rahatça girebildigim halde Windows 10'a girdigimde siyah ekran cikiyor ve sol ustte ufak cizgi yanip sonuyor.
Hiçbir turlu acilmiyor.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 23
Sanırım Windows'u görmüyor.

Bende de yaşanıyordu HDD veya SSD hangisini kullanıyorsan aygıt bozuktur ben HDD kullanıyordum SSD'ye geçtim düzeldi şu videoyuda kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Veya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende de yaşanıyordu HDD veya SSD hangisini kullanıyorsan aygıt bozuktur ben HDD kullanıyordum SSD'ye geçtim düzeldi şu videoyuda kullanabilirsin.

Veya.

Hocam bilgisayar hiç acilmiyor ki.
Markanin logosundan sonra siyah ekranda kalıyor.

Hocam bilgisayar hiç acilmiyor ki.
Markanin logosundan sonra siyah ekranda kalıyor.

O halde hata ya Linux da ya disk te ya da ekran kartı.
Bir bilene danış en iyisi.

Probleminiz büyük bir ihtimal GRUB ile alakalı hocam Windows'u Boot edemiyor. Aynısı başıma gelmişti ancak çözüme kavuşturamadım format atmak zorunda kaldım. :(

Windows 10 iso yuklucem ama iso yuklenirken failed hatasi veriyor
3. şahıs sitelerden indirdiyseniz eğer iso dosyasından kaynaklı olabilir. Microsoft'un sitesinden MediaCreationTool aracını indirin ve tekrar deneyin. Eğer yine hata almaya devam ederseniz farklı bir USB deneyin yine olmazasa rufus, balenaetcher gibi alternatif yazılımlara yönelin.

3. şahıs sitelerden indirdiyseniz eğer iso dosyasından kaynaklı olabilir. Microsoft'un sitesinden MediaCreationTool aracını indirin ve tekrar deneyin. Eğer yine hata almaya devam ederseniz farklı bir USB deneyin yine olmazasa rufus, balenaetcher gibi alternatif yazılımlara yönelin.
link atabilir misiniz? media creation tool un

Yeni konular

Geri
Yukarı