Windows 10 siyah ekran hatası

NihatBey0

Centipat
Daha fazla  
RAM
4GB
Ekran kartı
Intel(R) HD Graphics
Anakart
To Be Filled By O.E.M. yazıyor
İşlemci
İşlemci Intel(R) Core(TM) i3 CPU
Dün Windows 10'u mis gibi kullanıyordum bugün açtığımda internet falan yoktu sonra kapattım ve yine açtığımda siyah ekran hatası verdi. Bana eskiden de vermişti o yüzden CTRL alt delete kombinasyonunu denedim. Çalışmadı ve siyah ekranda kaldı. Araştırıp CTRL Shift Windows b yi denedim. Yine siyah ekranda kaldı. Şu an ikinci letiim sistemim olan Windows 8.1'den yazıyorum ama bunda ise Roblox açılmıyor neyse bununla ilgili bir konum var ama cevap gelmedi isterseniz bakın. Ne yapmalıyım?

Dün Windows 10'u mis gibi kullanıyordum bugün açtığımda internet falan yoktu sonra kapattım ve yine açtığımda siyah ekran hatası verdi. Bana eskiden de vermişti o yüzden CTRL alt delete kombinasyonunu denedim. Çalışmadı ve siyah ekranda kaldı. Araştırıp CTRL Shift Windows b yi denedim. Yine siyah ekranda kaldı. Şu an ikinci letiim sistemim olan Windows 8.1'den yazıyorum ama bunda ise Roblox açılmıyor neyse bununla ilgili bir konum var ama cevap gelmedi isterseniz bakın. Ne yapmalıyım?
tam olarak ekren siyah mı ? Düz siyah.

Bilgisayarı açıyorum normal açılıyor işletim sistemi seçtikten sonra Windows normal yükleme ekranı geliyor sonra ekran siyah kalıyor ama mouse ta var tam değil yani mouseım da orada
ekran kartı harici ekran kartımı. çünkü hazdınız ekran kartı anakartta bulunan harici ekran kartı ondan.

Mouse imlecin gözüküyor mu?

Gözüküyormuş. Ekran kartı yanmış olabilir eski kasam dada Intel(R) HD Graphics vardı sonradan öğrendim harici anakarta olan ekran kartıymış (anakartta sabip olan)

evet gözüküyor

onu bilmiyorum nerden bakıp fotoğrafını atabilirim
kasaya baktınız zaman bunlara benzer bişi varmı ?
1693409506033.png

evet gözüküyor

onu bilmiyorum nerden bakıp fotoğrafını atabilirim
eğer anlamıyorsanız kasanın yan kapanı söküp net bi fotoğraf atarmısınız ?

Gözüküyormuş. Ekran kartı yanmış olabilir eski kasam dada Intel(R) HD Graphics vardı sonradan öğrendim harici anakarta olan ekran kartıymış (anakartta sabip olan)

Kasaya baktınız zaman bunlara benzer bir şey var mı?Eki Görüntüle 1924008

Eğer anlamıyorsanız kasanın yan kapanı söküp net bir fotoğraf atar mısınız?

Kasamın hiç içini göremedim zaten açacak şeyde yok ama iki işletim sistemim var ve aynı kart nasıl Windows 8.1 çalışıyorda Windows 10 çalışmıyor daha dün çalışıyordu

buda var

Dosya Ekleri

• 1693409777826.png
    1693409777826.png
    18 KB · Görüntüleme: 11
Kasamın hiç içini göremedim zaten açacak şeyde yok ama iki işletim sistemim var ve aynı kart nasıl Windows 8.1 çalışıyorda Windows 10 çalışmıyor daha dün çalışıyordu.

Bu da var.

Bilgisayarınıza format atmayı deneyebilirsiniz bilmeden Windows dosyalarını silmiş olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı