Windows 10 siyah ekran verip açılmıyor

Dediğim gibi açılmıyor, görev yöneticisinden explorer.exe yaptığıma rağmen.
Siyah Ekran'da Mouse imleci falan var mı? Görsel atar mısınız? Telefon ile. Eğer Mause imleci var ise ve açılmıyorsa Güvenli Mod'a girmeyi deneyin ve Malwarebytes ile taratın. Explorer.exe Virüs'ü olmuş olabilir. Bu durum bende de olmuştu.

Siyah Ekran'da mouse imleci falan var mı? Görsel atar mısınız? Telefon ile. Eğer mause imleci var ise ve açılmıyorsa güvenli Mod'a girmeyi deneyin ve Malwarebytes ile taratın. Explorer.exe virüs'ü olmuş olabilir. Bu durum bende de olmuştu.

Mouse imleci var ama virüs indirmedim şimdi sfc /scannow u yaptım olacak illşalah.
Az önce bir anda açıldı ama PC'yi sıfırladığımda gitti.
Siyah Ekran'da mouse imleci falan var mı? Görsel atar mısınız? Telefon ile. Eğer mause imleci var ise ve açılmıyorsa güvenli Mod'a girmeyi deneyin ve Malwarebytes ile taratın. Explorer.exe virüs'ü olmuş olabilir. Bu durum bende de olmuştu.

Bu dediğiniz virüs Windows'dan mı yoksa indirme yüzünden mi?

Mouse imleci var ama virüs indirmedim şimdi sfc /scannow u yaptım olacak inşallah
Az önce bir anda açıldı ama PC'yi sıfırladığımda gitti.
Maalesef ki explorer.exe Virüs'ü kapmışsınız. pek olacağını sanmıyorum Güvenli Mod' da açılmayacak. Büyük ihtimal ile çözümü Tekrar Windows kurmak.

Bu dediğiniz virüs Windows'dan mı yoksa indirme yüzünden mi?
Windows yüzünden böyle bir hata olamaz. Bir şey indirmişsiniz ve Virüs kapmışsınız işte bu yüzden Güncel olarak Anti-Virüs kullanın.
@Dorukhan123 Sistemin eğer en az 4 GB RAM'ı var ise Kaspersky kullanın önerdiğim Anti-Virüs yazılımı.

Eğer 8 GB/16 GB RAM var ise Malwarebytes+Kaspersky kullanın ve Defender'ı durdurun.

Malwarebytes indir (ücretsiz):

Sağ Üst'ten Free Download'a tıklayın.

Kaspersky Security Cloud Free (Ücretsiz):

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı