Windows 10 siyah ekranda kalıyor

Osman Dayan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım siyah ekranda kalıyor bu sorunun HDD arızalı olduğunu düşünüyordum yeni bir HDD taktım format attım kullanıyordum güncelleme vardı indirdim sabah açtığımda siyah ekranla yine karşılaştım bu sorunun kalıcı bir çözümü var mı?

Ekran görüntüsü atar mısınız? Eğer siyah ekran ve imleç kalıyorsa, bunu deneyin:

CTRL+ALT+DEL tuşlarına aynı anda basın, orada Görev Yöneticisi'ni seçin. Sonra, Görev Yöneticisi'nin sol üst kısmında "dosya" yazan kısmına basın, yeni görev çalıştıra basın, sonra Explorer yazın. Olmaz ise, explorer.exe yazın. Gene olmaz ise, aynı yere CMD yazıp girin ve start explorer.exe yazın.

Gene olmaz ise, bunu deneyin:

Windows'u ayarlardan sıfırlamayı deneyebilirsiniz, eğer ulaşabilirseniz.

Ekran görüntüsü atar mısınız? Eğer siyah ekran ve imleç kalıyorsa, bunu deneyin:

CTRL+ALT+DEL tuşlarına aynı anda basın, orada Görev Yöneticisi'ni seçin. Sonra, Görev Yöneticisi'nin sol üst kısmında "dosya" yazan kısmına basın, yeni görev çalıştıra basın, sonra Explorer yazın. Olmaz ise, explorer.exe yazın. Gene olmaz ise, aynı yere CMD yazıp girin ve start explorer.exe yazın.

Gene olmaz ise, bunu deneyin:

Windows'u ayarlardan sıfırlamayı deneyebilirsiniz, eğer ulaşabilirseniz.
Saolun hocam

Geri
Yukarı