Windows 10 sizde boşta kaç GB RAM kullanıyor?

Boşta ve hiçbir şey açık değil.

Belleği temizle seçeneğine mi basacağım?

Evet, ona basacaksınız. Zaten hizmet, uygulama falan kapatmıyor korkmayın. Önbelleği temizliyor sadece, farkı kendiniz görebilirsiniz.

Bir kaç kez belleği temizle seçeneğine bastım bu şekilde sonuç.Ama yine kullanılan ram artmaz mı bu şekilde?
AAA.PNG

Birkaç kez belleği temizle seçeneğine bastım bu şekilde sonuç. Ama yine kullanılan RAM artmaz mı bu şekilde?Eki Görüntüle 1374052

Evet, artar ama zaten bu RAM'i yük altındayken rahatlatmak için. Zaten, Mem Reduct arka planda maksimum 5 MB RAM falan kullanır, bence kullanın uygulamayı. Otomatik temizleme özelliği var, ek olarak.

Evet, artar ama zaten bu RAM'i yük altındayken rahatlatmak için. Zaten, Mem Reduct arka planda maksimum 5 MB RAM falan kullanır, bence kullanın uygulamayı. Otomatik temizleme özelliği var, ek olarak.
Teşekkürler bu uygulama da bir ayar yapmam gerekiyor mu Daha iyi çalışması için?
ds.PNG

Ok işaretinde bir ayar yapmam gerekiyor mu?
@408157
Yanıt bekliyorum.Bu gibi sorunlar kafamda çok takılıyor.😊

Son düzenleme:
Teşekkürler bu uygulama da bir ayar yapmam gerekiyor mu daha iyi çalışması için?

Eki Görüntüle 1374058
Ok işaretinde bir ayar yapmam gerekiyor mu?
@408157

Yanıt bekliyorum. Bu gibi sorunlar kafamda çok takılıyor.😊

İsterseniz, görev çubuğundan Mem Reduct'un logosuna sağ tıklayarak bellek temizle diyebilirsiniz ya da aynı logoya fare tekerliği ile tıklarsanız otomatik RAM'i temizler. Daha detaylı RAM temizlemek isterseniz bunların hepsini tikleyin, kesinlikle öneririm:

Ekran Alıntısı.PNG

İsterseniz, görev çubuğundan Mem Reduct'un logosuna sağ tıklayarak bellek temizle diyebilirsiniz ya da aynı logoya fare tekerliği ile tıklarsanız otomatik RAM'i temizler. Daha detaylı RAM temizlemek isterseniz bunların hepsini tikleyin, kesinlikle öneririm:

Eki Görüntüle 1374075
Masaüstü arkaplana koyulacak güzel fotoğrafları nerden buldunuz?

Geri
Yukarı