Windows 10 sol alttaki arama çalışmıyor

Hepsini denedim hocam sistemi 1 hafta geri bile yükledim

O zaman yapacak bir şey kalmamış gibi. Windows'u ayarlardan sıfırlayabilirsiniz ya da Windows 10 aracı ile tekrar Windows kurabilirsiniz.

O zaman yapacak bir şey kalmamış gibi. Windows'u ayarlardan sıfırlayabilirsiniz ya da Windows 10 aracı ile tekrar Windows kurabilirsiniz.
dosyalarımı sakla deyip ufak bi format atsam düzelirmi
Bu videodaki kayıt defteri ayarını yaptıktan sonra kesin olarak çalışacaktır. Bende işe yaramış

Bu videodaki kayıt defteri ayarını yaptıktan sonra kesin olarak çalışacaktır. Bende işe yaramıştı.

Bu videodaki kayıt defteri ayarını yaptıktan sonra kesin olarak çalışacaktır. Bende işe yaramıştı.
ben onların hepsini denedim zaten arama çubuğuna geliyorum bişeyler yazmaya çalışıyorum otomatik kapanıyor kendi kendine

@Sercanaydn94 Virüs olabilir belki ya da arama çubuğunun sistem dosyası silinmiş olabilir.
Windows'un diskler için arama yerine bunu yazın bakalım, eksik mi onu görelim.
Benim bilgisayarım için arama çubuğu dosyasının ismi bu:

Kod:
Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy

İsterseniz, size kendi arama çubuğu dosyamı upload ederek atabilirim ama ne kadar doğru ve ne kadar sağlıklı, çalışır bilemem. Windows 10 son sürüm kullanıyorum.

İsteğe bağlı virüs taraması yapabilirsiniz.

@Sercanaydn94 Virüs olabilir belki ya da arama çubuğunun sistem dosyası silinmiş olabilir.
Windows'un diskler için arama yerine bunu yazın bakalım, eksik mi onu görelim.
Benim bilgisayarım için arama çubuğu dosyasının ismi bu:

Kod:
Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy

İsterseniz, size kendi arama çubuğu dosyamı upload ederek atabilirim ama ne kadar doğru ve ne kadar sağlıklı, çalışır bilemem. Windows 10 son sürüm kullanıyorum.

İsteğe bağlı virüs taraması yapabilirsiniz.
yollasana bi deniyim

Yollasana bir deneyeyim.

Belki sisteminiz bile bozulabilir, bu riski alıyor musunuz? Uyumsuzluk olma ihtimali var. Windows'un arama kısmına winver yazın ve ekran görüntüsü atın.

Geri
Yukarı