Windows 10 Sol Üstteki Ses Düzeyi Göstergesini Kaldırma

Merhabalar. MSI Vigor GK30 klavye kullanıyorum ve bende de bu ses çubuğu düne kadar görünüyordu. Dün işlemci değiştirdikten sonra görünmemeye başladı. Bilmiyorum bununla bir alakası var mı ama... :) Bence yoktur da her neyse. Ben konunun aksine bu ses düzeyi göstergesini geri getirmek istiyorum. Oyunda falan sesi ayarlamak için kullanıyorum sürekli ve sesin kaç olduğunu görebilmek istiyorum. Çubuk çıkmazsa göremiyorum. Ses gene artıp azalıyor onda sıkıntı yok. Nasıl geri getirebilirim bilen var mı acaba?

Ma.

Merhabalar. MSI Vigor GK30 klavye kullanıyorum ve bende de bu ses çubuğu düne kadar görünüyordu. Dün işlemci değiştirdikten sonra görünmemeye başladı. Bilmiyorum bununla bir alakası var mı ama... :) bence yoktur da her neyse. Ben konunun aksine bu ses düzeyi göstergesini geri getirmek istiyorum. Oyunda falan sesi ayarlamak için kullanıyorum sürekli ve sesin kaç olduğunu görebilmek istiyorum. Çubuk çıkmazsa göremiyorum. Ses gene artıp azalıyor onda sıkıntı yok. Nasıl geri getirebilirim bilen var mı acaba?

Malefes.

Şu ses imleci panelimi neyse bunu kaldıramadım ekrandan.
ses.png

Son düzenleme:
Hala ihtiyacı olan varsa diye yazayım.

'Bu paneli gizli Google Chrome ayarlarında devre dışı bırakmayı deneyin. Bunu yapmak için, bu tarayıcının adres çubuğunda Chrome://flags/#hardware-media-key-handling yazın, ENTER tuşuna basın. Sonuç olarak, Hardware Media Key Handling kurulumunun en üstte olacağı bir liste görünecektir. Sağdaki bu ayarın karşısında, seçeneklerin açılır listesini genişletin ve Devre Dışı Bırak'ı seçin. Chrome'u yeniden başlatın, ses kontrolü görüntülendiğinde panelin görünüp görünmediğini kontrol edin.'

Keşfeden arkadaşa teşekkürler. :)

Not: Edgede de çalışıyor.

Reis Spotify uygulamasına gir profilininin yanındaki ok işaretinden ayarlar sonra görüntüleme seçenekleri. Medya tuşu kullanımı kapat var onu deaktif hale getir düzelir.

Bana da yardım edin lütfen. Aynı sorun var. Ama Spotify uygulamasının profili ne? Bilgisayarda yüklü ama ayarlar tuşu falan yok.

reis spotify uygulamasına gir profilininin yanındaki ok işaretinden ayarlar sonra görüntüleme seçenekleri. medya tuşu kullanımı kapat var onu deaktif hale getir düzelir
sportify uygulamasını açıyorum bilgisayardan ama ayarlarda sadece dil ayarı çıkıyor.dediğiniz görüntüleme seçenekleri falan çıkmıyor.çok sinir bozucu... bana da yardım edin lütfen

Son düzenleme:

Geri
Yukarı