Windows 10 son güncelleme ile ekran parlaklığı değişmiyor

Moneyinthepower

Hectopat
Bugün Windows 10 güncellemesini yükledim. Dizüstü bilgisayarımda ekran parlaklığı değiştiremiyorum. Youtube videolarındaki çözümler işe yaramadı. Ne yapmam gerek?

Ekran kartı sürücünüzün düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var, normalde en iyi pil ömrü yaptığım zaman ekranım çok kısık ışık vermesi gerekirken hiç değişmiyor gibi bir hissiyat yayıyor.
373827

Ancak sorunu şu şekilde çözdüm aslında çözüm denemez de bu şekilde işlem yapabildim. Ayarlar kısmından parlaklığı değiştir kısmından kapattığımda ekran parlaklığını ekran sorun çözülmüş gibi duruyor.

373828

Ekran kartının donanım kimliğini paylaşırmısın?
PCI\VEN_1002&DEV_9553&SUBSYS_C07F144D&REV_00

373833

Aynı sorun bende de var, normalde en iyi pil ömrü yaptığım zaman ekranım çok kısık ışık vermesi gerekirken hiç değişmiyor gibi bir hissiyat yayıyor. Eki Görüntüle 373827

Ancak sorunu şu şekilde çözdüm aslında çözüm denemez de bu şekilde işlem yapabildim. Ayarlar kısmından parlaklığı değiştir kısmından kapattığımda ekran parlaklığını ekran sorun çözülmüş gibi duruyor.

Eki Görüntüle 373828
Bende hiç değişmiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı