Windows 10 Sürekli Mavi Ekran Hatası Veriyor

garslan

Hectopat
Daha fazla  
3 gün önce mavi ekran hatası almaya başladım. Her defasında farklı hatalar vermekte. "PAGE_FAULT_IN_NONPADEG_AREA", "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL", "KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR" gibi hatalar alıyorum. Format atıp, RAM'lerimi test ettim herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Minidump dosyalarımı paylaşsam yardımcı olabilir misiniz?

Yeni WinRAR arþivi.rar

Ek olarak Aida64 raporunu da yolluyorum.
Aida64.zip — RGhost — файлообменник

Ek: Aynı sorun var mı diye forumu gezerken cevaplarınızı gördüm arkadaşlar onları da yaptım. İlk önce Bios Pili'ni çıkatıp taktım. Ardından "CMD" kotmularını yaptım. Bir saat önce yaklaşık beş kez arka arkaya mavi ekran hatası aldım. Hataların fotograflarını gönderiyorum.

Güncel Minidump: Minidump.zip — RGhost — файлообменник

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 140
  • 2.jpg
    2.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 112
  • 3.jpg
    3.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 136
  • 4.jpg
    4.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 112
  • 5.jpg
    5.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 122
  • cmd.jpg
    cmd.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 152
  • hatalar.jpg
    hatalar.jpg
    191,9 KB · Görüntüleme: 145
Dump dosyasında öyle olmadığı gözüküyor, Win + R yapıp winver yazıp enter'a basın ve resmini paylaşın.
Mavi ekran hatası henüz almadım fakat, opera açıkken herhangi bir oyun açamıyorum RAM çok isteyen. Oyun crash verip kapanıyor. Memtest ile test yapmıştım buna rağmen ramde sıkıntı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• wn.png
    wn.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 117
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı