Windows 10 süresi aniden bitti

jussive25

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Herkese selamlar. Çok değişik bir olay yaşadım az önce. Windows 10 kullanıyorum deneme sürümüydü galiba, süresinin ne zaman biteceğine bakmak için CMD'yi açıp slmgr. Vbs -xpr komutunu kullandım Windows bildirim modunda dedi ne olduğunu anlamadım sonra görev çubuğu rengini değiştirdim, değiştikten sonra aniden kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığımız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz yazısı çıktı. Normalde sağ altta Windows etkinleştir yazısı çıkması gerekirdi ama o da yok. Kafam çok karıştı. Bu normal bir şey mi? Yardımcı olursanız sevinirim ve bilgisayarımı bu haliyle kullanırsam bir sıkıntı çıkar mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar. Çok değişik bir olay yaşadım az önce. Windows 10 kullanıyorum deneme sürümüydü galiba, süresinin ne zaman biteceğine bakmak için CMD'yi açıp slmgr. Vbs -xpr komutunu kullandım Windows bildirim modunda dedi ne olduğunu anlamadım sonra görev çubuğu rengini değiştirdim, değiştikten sonra aniden kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığımız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz yazısı çıktı. Normalde sağ altta Windows etkinleştir yazısı çıkması gerekirdi ama o da yok. Kafam çok karıştı. Bu normal bir şey mi? Yardımcı olursanız sevinirim ve bilgisayarımı bu haliyle kullanırsam bir sıkıntı çıkar mı? Teşekkürler.

Merhaba sanırım orjinal Windows kullanmıyorsunuz. Pro kulanıyorsunuz ve ilk kurulumda şirket için diye seçim yapmışsınız. 😁

Cevaplarınızı bu Microsoft makalesinden alabilirsiniz.

Bu anahtarlar sahtedir.

Gittigidiyor üzerinde 100 lira civarına Retail key bulabilirsiniz, şahsen 4 tane lisans aldım ve hepsi de orijinal Pro Retail key çıkmıştı.

Şahsen aldığım yer burasıdır, 10 dakika gibi bir süre içerisinde lisans anahtarı teslim ediliyor, yanında anahtarın olduğu PDF ve E fatura PDF dosyası da verimekte.

100 lirası 10 lirası yok, lisans lisanstır. Olmazsa ödemeyi onaylamaz olur biter. Boşuna fazla para vermesin. 1200 vermediği sürece, neticede İkisi de (MS göre) yasal değil.
Hocam yalnız o 10 liralık lisanslar KMS ile üretiliyor, sahte yani.

Hocam yalnız o 10 liralık lisanslar KMS ile üretiliyor, sahte yani.

Hepsi öyle değil. Lisansı giriyorsun ve kabul ediyor. İşin içinde farklı bir program yok ki. 🙂 Bununla ilgili çok inceleme yapıldı. Satıcının yorumlarına yada puanına bakılarak alınabilir düşüncesindeyim. Elbette bunun kararı bize düşmez, kendisi karar versin artık, selamlar.

Hepsi öyle değil. Lisansı giriyorsun ve kabul ediyor. İşin içinde farklı bir program yok ki. 🙂 Bununla ilgili çok inceleme yapıldı. Satıcının yorumlarına yada puanına bakılarak alınabilir düşüncesindeyim. Elbette bunun kararı bize düşmez, kendisi karar versin artık, selamlar.
Bence de hocam kendisi karar versin.

Hepsi öyle değil. Lisansı giriyorsun ve kabul ediyor. İşin içinde farklı bir program yok ki. 🙂 bununla ilgili çok inceleme yapıldı. Satıcının yorumlarına ya da puanına bakılarak alınabilir düşüncesindeyim. Elbette bunun kararı bize düşmez, kendisi karar versin artık, selamlar.

Bence de hocam kendisi karar versin.

Hepinize çok teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı