Çözüldü Windows 10 sürüm 2004 gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, orijinal Windows 10 sürüm 1909 kullanıyorum, 2004 sürümü nisan ayı içinde geleceği söylenmişti. 28 Nisan oldu gelecek mi? Yoksa ben kendim Technopat rehberi ile kurayım mı? Kesin direkt 2004 sürümüne geçmem gereken bir durum var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
12-13 Mayıs tarihleri ile ilgili bir haber var ancak kesin bir kaynak yok. Bunun dışında çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi de bulamadım.​
Bekleyip beklememek size kalmış. Sorun çıkarsa sürüm düşürürüm yada format atıp işletim sistemini tekrar yüklerim derseniz yükleyip deneyin. 2004 halen ön izleme sürümü olduğundan sorun çıkma ihtimali elbette var.​
12-13 Mayıs tarihleri ile ilgili bir haber var ancak kesin bir kaynak yok. Bunun dışında çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi de bulamadım.​
Bekleyip beklememek size kalmış. Sorun çıkarsa sürüm düşürürüm yada format atıp işletim sistemini tekrar yüklerim derseniz yükleyip deneyin. 2004 halen ön izleme sürümü olduğundan sorun çıkma ihtimali elbette var.​

Çözüm

Geri
Yukarı