Windows 10 sürüm 2004'e güncellemeli miyim?

ItsAtakan24

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
(Not: Mevcut durumda orijinal Windows yok bilgisayarda).

Şimdi bundan 20 dakika önce bana güncelleme bildirimi geldi. Ben de bundan 1-2 gün önce Instagram'da sayfalarda storyler görmüştüm yeni güncelleme ile alakalı. Yeni güncellemeden sonra bilgisayarlar genellikle çökme hataları vermeye başlamış. Sanırım internette gördüğüme göre bu Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi Mayıs'ta çıkmış bir güncelleme. Ve insanların çökme sorunu aldığı sürümün adı sanırım 21H1 gibi bir şeymiş. Ama insanlar biraz bu güncelleme hakkında tartışmalar açmış iyi kötü. İçimi rahatlatmak ve kesin emin olmak için buraya da sormak istedim. Sizce güncellemeli miyim?

(Not 2: Bilgisayarımın RAM kapasitesi 8x2 16 GB ve 3000 MHz hızda çalışıyorlar).

Şimdiden müteşekkirim. Sağlıklı günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çökmeler fixlendi. 21H1 bu sene çıkacak olan sürüm ayrıca. Şu an en güncel olan 20H2 ve onu kurmanızı öneririm. Orijinal veya korsan olması yükseltme için engel değildir.
https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=799445

Teşekkürler. Dediğiniz linkten indirilebiliyor değil mi? Zira şu an sürum güncellemesini dondurdum. Bu site üzerinden 20H2 sürümünü ayriyeten yükleyebiliyor muyum? Biraz anlatabilir misiniz mantığını.

Teşekkürler. Dediğiniz linkten indirilebiliyor değil mi? Zira şu an sürum güncellemesini dondurdum. Bu site üzerinden 20H2 sürümünü ayriyeten yükleyebiliyor muyum? Biraz anlatabilir misiniz mantığını.
Programı indirip çalıstırın. Gerisi videodaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı