Windows 10 Sürüm Güncellemesi Gelmiyor

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merbahalar, Windows 10 Single Language işletim sistemi sahibim. Windows sürümüm 1803. Neden 1809 veya 1900 sürümü bana gelmiyor?

Windows 10 1809 dağıtıldığında sorunlardan dolayı geri çekilmişti. Bende diğer bilgisayarımda aynı sorunu yaşamıştım. Güncelleme yapmak için Windows 10 sunduğu yazılımı kullandım.
Windows 10'u İndirin
Screenshot.png
Bu sorun neden yaşanıyor hiç bir fikrim yok. Windows 10 1903 sürümü ise resmi olarak sunulmadı.

Güncel sürümü konuda belirtilen işlemleri takip ederek temiz kurulum ile yükleyebilirsiniz.

Windows 10 1809 dağıtıldığında sorunlardan dolayı geri çekilmişti. Bende diğer bilgisayarımda aynı sorunu yaşamıştım. Güncelleme yapmak için Windows 10 sunduğu yazılımı kullandım.
Windows 10'u İndirin
Bu sorun neden yaşanıyor hiç bir fikrim yok. Windows 10 1903 sürümü ise resmi olarak sunulmadı.
Hocam 1809 güncellemesi var yapılıyor neden gelmiyor merak ettim orijinal Windows zaten daha 1 yıl bile olmadı
Güncel sürümü konuda belirtilen işlemleri takip ederek temiz kurulum ile yükleyebilirsiniz.

Hocam temiz kurulum olmadan kuramazmıyım

Windows 10'u İndirin
1809 sürümünde ne sorunlar var? Ben yükselttim ses simgesi çalışmıyor ve pil simgesi yüklenmiyor.

Herhangi bir sorun yaşamadım. İlk çıktığında One drive kaynaklı dosya silinme sorunları vardı. Ben one drive kullanmadığım için böyle bir sorun yaşamadım. Hatta dizüstü bilgisayarıma 1809 geri çekilmeden önce yükledim. O zamandan beri sorunsuz kullanıyorum. @Pro Türk

Windows 10 1803 olarak belirttiğinden öyle yazdım. Windows 10 1903 sürümünün ise resmi olarak sunulmadığını belirttim. MSDN sürümünü yüklemek istersen yukarıda bağlantısı atıldı. Oradan 1903 sürümüne geçiş yapabilirsin. @Yeniçocuk

Hocam 1809 güncellemesi var yapılıyor neden gelmiyor merak ettim orijinal Windows zaten daha 1 yıl bile olmadı

Hocam temiz kurulum olmadan kuramazmıyım

İlgili sayfada ikinci buton olan "Aracı şimdi indirin" butonuna tıklayın ve Windows 10 Kurulum Asistanını indirin. Ardından yazılımı açıp Windows 10'u kurun. Kurulum aşamasında yazılım size dosyalarınızı saklamak isteyip istemediğinizi sorar. Saklamayı seçerseniz normal yükseltme yapar güncel sürüme.

1809 sürümünde ne sorunlar var? Ben yükselttim ses simgesi çalışmıyor ve pil simgesi yüklenmiyor.
Sorun şu bana gelmiyor 1809 sürüm. Güncelleme en son eylül ayında 1803 versiyona geçmiştim. Bu zamandan beri bana kalite güncellestirme geliyor bunu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı