Windows 10 sürüm önerisi

Eren T.

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
RAM
Marka: Kingston, MHz: 800, Kapasite: 2048MB
Ekran kartı
AMD Mobility Radeon HD 4850 1GB
Anakart
ASUS M2N
İşlemci
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2 Çekirdek 2.2GHz
Hocam şimdi ben Windows 10 LTSB 2015 yükledim. Bilgisayarımda sistem duruyor. Fakat Microsoft Store, fotoğraf görüntüleyici gibi bir sürü uygulama yok. Ben normal eski sürüm indirmek istiyorum şirket sürümünü değil. Windows'un ilk çıktığı yıl olan 2015'ten ilk sürümü değil de hatasız güzel bir sürüm öneriniz var mıdır? Varsa da ISO dosyası linki var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi ben Windows 10 LTSB 2015 yükledim. Bilgisayarımda sistem duruyor. Fakat Microsoft Store, fotoğraf görüntüleyici gibi bir sürü uygulama yok. Ben normal eski sürüm indirmek istiyorum şirket sürümünü değil. Windows'un ilk çıktığı yıl olan 2015'ten ilk sürümü değil de hatasız güzel bir sürüm öneriniz var mıdır? Varsa da ISO dosyası linki var mıdır?

O sistem ile eski Windows sürümlerine geçmenizi şiddetle öneririm illa sürüm önerisi istiyorsan Windows 10'un ilk çıkan 1507 sürümünü kullanabilirsin başka çare yok gibi.

Hocam 1809 indirin. Bence en mantıklısı bu sürüm. Ne yüksek ne düşük. En ideali.

Ama pardon görmemişim 2 GB Ram ile Win 10 olmaz. Windows 7 kurun geçin. Windows 10 2 GB Ram ile olmaz.

Sistem biraz yetersiz özellikle RAM'den dolayı Windows 10 iyi çalışmayabilir. Bana kalırsa 2015 LTSB sürümünü kullanmanız daha iyi olacaktır yine de isterseniz buradan kendiniz Windows sürümü seçebilirsiniz.

Hocalarım benim ilk sürümü istemememin nedeni bir çok oyun o sürümde çalışmıyor

Benim tavsiyem kesinlikle Windows 8.1'dir eğer illa Windows 10 olsun diyorsan ReviOS veya Windows 10 1809 kurabilirsin.
O işletim sistemini biliyorum. ReviOS sanırım Linux dağıtımı. Linux'ta bir çok oyun yok.

Hocam 1809 indirin. Bence en mantıklısı bu sürüm. Ne yüksek ne düşük. En ideali.

Ama pardon görmemişim 2 GB Ram ile Win 10 olmaz. Windows 7 kurun geçin. Windows 10 2 GB Ram ile olmaz.
Hocam ben windows 7 asla kurmak istemiyorum sadece win10 win8.1 falan kurmayacağım

Hocam 2 GB Ram ile Windows 10'un hiçbir sürümü mantıklı değil. ISO bile kurtarmaz.
O kadar değil be

Sistem biraz yetersiz özellikle RAM'den dolayı Windows 10 iyi çalışmayabilir. Bana kalırsa 2015 LTSB sürümünü kullanmanız daha iyi olacaktır yine de isterseniz buradan kendiniz Windows sürümü seçebilirsiniz.

şu anda o sürümü kullanıyorum fakat foto görüntüleyici gibi önemli uygulamalar yok ms store gereksiz sadece diğerleri falan gerekli

Son düzenleme:

Geri
Yukarı