Windows 10 sürüm önerisi

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni 1903 ile temiz kurulum yaptım ve bütün oyunlarımda FPS düşüklülüğü olmaya başladı ve her şey güncel birebir kendi sitesinden son driverları kurdum. Bunu daha önce de yaşamıştım bir defa ve şu an yine aynısı, yani her 1903 kurduğumda farklı bir sorun ortaya çıkıyor. Bana bu sürüm dışında stabil, hızlı bir sürüm önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yeni 1903 ile temiz kurulum yaptım ve bütün oyunlarımda FPS düşüklülüğü olmaya başladı ve her şey güncel birebir kendi sitesinden son driverları kurdum. Bunu daha önce de yaşamıştım bir defa ve şu an yine aynısı, yani her 1903 kurduğumda farklı bir sorun ortaya çıkıyor. Bana bu sürüm dışında stabil, hızlı bir sürüm önerir misiniz?
Şöyle ki:
1570731680685.png

a2.PNG

a3.PNG

Şu yolları izleyerek performans kaybı yaşadığınız oyunu listeye ekleyip CFG ayarını kapattıktan sonra tekrardan performans kaybı olup olmadığını dener misiniz?

Dosya Ekleri

• a1.PNG
    a1.PNG
    66 KB · Görüntüleme: 42
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı