Çözüldü Windows 10 Sürüm Seçme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Drood

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba ben Windows 10 Pro indirip, Recep Bey'in ve Ali Bey'in hazırlamış olduğu rehberleri takip ederek bir UEFI Windows 10 kurulum USB'si hazırlamak amacındaydım. Hatta iso'yu falan indirdim şu anda Rufus işliyor dosyaları.
Ancak bu rehberden sonra(Windows 10 İndirme Rehberi - Technopat) bazı şeyler değişmiş. Media Creation Tool falan yok artık.
Dolayısıyla doğru Windows'u mu indirdim emin olamadım...
Microsoft'un sitesinden Windows 10'u seçtim ve indirmeye başladım çünkü indirme linkinin bir üzerinde söz konusu sürümler hem Pro hem Home için geçerlidir yazıyordu.
upload_2015-12-30_14-35-46.png

Ben de herhalde kurarken seçeceğiz Pro'yu, bu indirdiğim hepsi için geçerlidir diyerekten indirdim ama yanlışsam baştan indireyim başka bir siteden. Çünkü Microsoft'un sitesinden ulaşamıyorum.

@Ali Güngör

Yüklerken gireceğin lisans koduna göre belirleniyor. Elinde Pro lisansı varsa Pro yüklenir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı