Windows 10 Sürümlerinden Ne kadar Memnunsunuz?

Beyaz Savascı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Windows 10 Home Single Language kullanıyorum. Bilgisayarı yükseltmeyi düşünüyorum.
Kullanıyorsanız Windows 10 sürümlerinden ne kadar memnunsunuz?
Tavsiyeleriniz ve memnuniyetleriniz doğrultusunda bir Windows 10 sürümüne yükseltmeye karar vreceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1709 sürümü var. Şu an gayet iyi çalışıyor. Yükseltme yaparak yüklediğimde sıkıntılar çıkmıştı. Ben format atarak yükledim sıkıntısız. Yükseltme yerine format at. Format atmak yükseltme yapmaktan daha kısa sürüyor. Tabi ki oyunları yedekleyebileceğin D diskin varsa.

1803 pro yüklü. Memnunum çünkü gereksiz ve kullanmadığım araçları, hizmetleri, telemetry, cortana gibi şeyleri kaldırdım güzel çalışıyor. Arada bir sapıttığı oluyor ama yapacak bir şey yok.
Tüm kullanıcılara önerim pro sürüm yükleyin en büyük avantajı gpedit.msc aldı yazılımdan gereken tüm ayarları düzenleye bilmemizdir. Home sürümünde zaten var aktif etmeniz gerek gibi yorumlar yazmayınız internet üzerinde gördüğünüz o tüm etkinleştirme yöntemleri geçersiz bir işe yaradığı yok.
Ek olarak kendinden lisanslı gelen Home sürümü 1 seneye yakın kullandım boşuna çile çekmişim diyorum Pro sürüme geçtikten sonra.
Pro sürümde yeni yöntem ile lisans yaptım tekrar formatladım ücretsiz dijital lisans ile 4 aydır sorunsuz kullanıyorum.

1803 Pro kullanıyorum.Fps düşüşüm var sistemim gayet iyi kesinlikle tavsiye etmiyorum.Fakat 1709 sürümü gerçekten çok iyiydi.

Yorumlara bakılırsa 2 seçenek görünüyor. Windows 10 Single Language ve Windows 10 Pro sanırım iyi onlanlar bunlar öyle görünüyor. Pekala yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için tesekkürler. Windows 10 Single Language kullanmaya devam edeceğim. Teşekkür ederim.

Yeni aldığım freedos cihazıma windows 10 pro kurmuştum .2 hafta boyunca sürekli işletim sistemi çökmeleri ve mavi ekran hataları aldım. Servise gönderdim. Onlar Windows 10 Home Single Language kurmuş. Cihazımdan tam istediğim performansı şuan alabiliyorum. Ama bir çok kişi windows 10 pro'dan memnun da. Bence rahatınız iyiyse hiç bozmayın derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı