Windows 10 Superlite kullanılır mı?

Dostlar zaten çoğu insan şu anda orijinal Windows kullanmamakta ve bilgiler gidiyorsa bile bunlara tek tıkla zaten günümüz uygulamalarında izin veriyoruz güvenlik olarak bir problem olacağını düşünmüyorum ha derseniz ki uçurum bir fark yok kendim yaparım.

Dostlar zaten çoğu insan şu anda orijinal Windows kullanmamakta ve bilgiler gidiyorsa bile bunlara tek tıkla zaten günümüz uygulamalarında izin veriyoruz güvenlik olarak bir problem olacağını düşünmüyorum ha derseniz ki uçurum bir fark yok kendim yaparım.

Kendiniz yapmanız en sağlıklısı. En azından normal Windows da biraz da olsa güveniyorsunuz. Bunda hiç güven yok.

@WaseLL Windows 10 ghost spectre'yi sanal makineye kuracağım. Bakalım boşta kaç MB/GB ram alacak. 700 MB dedim ama belki yanılıyor olabilirim. İlk başta virtual box sonra da isosunu indirip kurarım da şu an birazcık işim var. Sonra ise hileli yöntemlere geçeriz. (Memreduct vs.)

Aman aman bir artış sağladığını görmedim arada belki 2-3 FPS oynamıştır. Modlu Windows'ların birçoğunu denedim. Arkadaşın önerdiği Ghost spectreyi kurarsan CS de VAC hatası alıyorsun ilk başta ve bu yüzden 1 hafta ban yedim. Orijinal Windows 10 da Revo Uninstaller ile. Gereksiz uygulamaları kaldırıp ayarlamaları yaptığımda modluyla bir farkı kalmadı. ReviOS 1709 denemiştim o biraz fark ediyordu. Ama GTA 5 vb oyunlarda FPS farkı yoktu hep aynı FPS. En iyisi güncel Windows kullanman.

Alakası yok paşalar gibi rekabetçi maçları atıyorum. Hiçbir oyunda hata yok, bu aynı Windows 10 fakat gereksiz uygulama, özellikler, ve hizmetlerin kapatıldığı bir sürüm. Ayrıca güncellemeler kapalı olduğu için korkmuyorsun bilgisayarı bozacak Microsoft diye. Atma yani.

İyi akşamlar, sizce Windows 10 Superlite kullanılır mı? Eksi yönleri nelerdir? Ben baktığımda çok performanslı olarak gördüm ve güvenlik açısından bir problem olacağını düşünmüyorum. FX6300, GTX 1050, 8 GB (4x2) DDR3 1600 MHz RAM'li bir sistemim var. Hangi sürümünü kurmalıyım? Oyunlarda performans artışı sağlar mı? Kullanan ve kullanmış kişiler yanıtlarsa sevinirim.
Ghost Spectre Super Lite kullan. Beni onu kullanıyorum gençleşti bilgisayarım resmen.

Alakası yok paşalar gibi rekabetçi maçları atıyorum. Hiçbir oyunda hata yok, bu aynı Windows 10 fakat gereksiz uygulama, özellikler, ve hizmetlerin kapatıldığı bir sürüm. Ayrıca güncellemeler kapalı olduğu için korkmuyorsun bilgisayarı bozacak Microsoft diye. Atma yani.

Evet eskiden bende de yoktu. Spectrenin potato editon Windows 8.1 ve Windows 10 2004 Build'ini denedim 1 hafta önce ikisinde de maçın ortasında şu nedenlerden ötürü güvenli sunucularda oynayamazsınız hatası verdi. Çözümünü bu sitede açılan konularda buldum. Fakat kodları CMD'ye girip Steam'ı repair edip girene kadar çoktan banlanmıştım.

Korkmamı gerektirecek bir durum yok. Bir çok modlu Windows kullandım. ReviOS 21H1, 1709, Ghost spectre 21H1, 2004, 1909, Windows 8.1 potato Edition. Sadece yakın zamanda aldığım bir hatayı belirttim kanka. Modlu Windows'ların en sevmediğim özelliği tamamen Türkçe olmuyorlar ya da oluyorlarsa ben bilmiyorum.

Tabii ki de var. En hızlı ve stabil yazılımları da düzgünce kurarsanız sıkıntı yok. .Net Framework 3.5, DirectX End User Runtime, Visual C++ 2005-2022 x64 Runtime.

Gibi gibi yazılımlardan ve güncel sürücülerden sonra yağ gibi akar sistem. Fakat seninde sistemin driver olmadan sapıtan bir sistemse Double Driver adlı program ile yedeklemeni öneririm.

Gerçekler bunlar. Programlar olmasa en az 2 GB kullanır. Tabii bu benim sistemim.
Eki Görüntüle 1127371
Konu dışı ama arkaplan çok hoşuma gitti, rica etsem atar mısınız?

Geri
Yukarı