Windows 10 SuperLite nasıldır?

Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım Windows 7 ydi ve Windows 10'a geçirdim ama bilgisayarım çok kasmaya başladı, sonra geri Windows 7 yaptım ama bilgisayarım Windows 7'de kendini yeniden başlatıyor. Windows 10 superlite yapsam kasma olur mu?
Sistem:
Pentium Dual-Core CPU E5700 3.00 GHz.
4 GB RAM.
64 Bit işlemci.
GeForce GTX 730.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi olarak öyle bir sürüm yok. Modifiye edilmiş Windows sürümlerinde de güvenlik sıkıntıları olabiliyor. Windows 10 LTSC sürümüne bakabilirsin.

1592476309699.png

ben windows 10 2004 süperlite sürümünü kullanıyorum yarı türkçe yarı ingilizce olması dışında herhangibir sorun yaşamadım superlite sürümü hdd ye de uyarlanmış gayet hızlı çalışıyor ama bu lite sürümler windows un yeni bir sürümü çıktıgında güncellenemez

Bazı forumlarda modifiye edilmiş Windows var 8.1 Laptopa kurmuştum. Boşta 400mb ram kullanıyordu arkada Webroot açık bir şekilde.

superlite sürümleri gereksiz uygulamalardan arındırılmış özellikli sürümlerdir windows un gereksiz çalışan tüm uygulamalar temizlenmiş halde kuruluyor boşta 400 mb kullanması normal bende 4 gb ram var sistemi boşta iken 1 gb ram tüketiyor orjinal 2004 sürümü 3 gb yi kullanıyordu sistem boşta iken bu yüzden lite kullanıyorum memnunum da

Windows 8.1 kurun, ayrıca kartınız GT730, GTX 730 diye bir kart yok. Artık 12 yıllık işlemciler bile 64 Bit destekliyor. Bunun yerine SSD'niz var mı yok mu onu yazın.
Zaten 4 GB RAM'e sahipsiniz bir de SSD'niz yoksa hiç Windows 10 hayali kurmayın Windows 8.1 ile devam.

Benim 300 GB SSD 8 GB RAM Intel i3 550 3.20 var GeForce 210 var geçsem sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı